Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mama kedvence típusú fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mama kedvence típusú fiúk sose kapnak puncit?

Figyelt kérdés
Elkényeztett egyke vagyok, de normális. Nincsenek rossz szokásaim, ám puncit mégse kapok.

2022. jan. 16. 18:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Mamád se ad? :(
2022. jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Hülyeség!


Én is anyu meg mama kedvence voltam világ életembe és idén 10 éve, hogy boldogan élünk a barátnőmmel.


Nem, hogy kapok de kérnem sem kell puncit. Rendszeres és hibátlan a szexuális életünk!


Szóval valószínűleg veled van a baj!

2022. jan. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Amíg a nőkből csak a "puncit" látod, addig nem.
2022. jan. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%
A nők nem értik meg, hogy minden férfinek jár a punci alanyi jogon, mint a tiszta víz, levegő. Ti azért jöttetek a világra, hogy a férfiaknak örömet szerezzetek.
2022. jan. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

5-ös:

Melyik hitvallás szerint? Mi alapján mondod ezt?

2022. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
De kapnak. Hódíts meg egy nőt, és kapsz puncit.
2022. jan. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
A mama kedvence a legjobb dolog ami történhet veled. Én imádnám ha lenne mami aki foglalkozik velem. Süt sütit, meg ilyenek.
2022. jan. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezzel van a baj. Nekem is voltak mama kedvence pasim. De egyrészt nem így definiálta magát, másrészt volt annyira talpraesett és önálló hogy lehessen vele kapcsolatot alakítani, és nem csak egy puncit látott bennem, ami rólad nem mondható el.
2022. jan. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%
Nem baj legalább nekem több jut☝️
2022. jan. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig mindenkinek "jut" valaki, a kérdés az hogy ki és milyet szeretnél. Általában a hasonlóságok vonzzák egymást, így te is ehhez tudod tartani magad.
2022. jan. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!