Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív/Uni melegek, milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív/Uni melegek, milyen típusú fenék a kedvencetek, melyiket a legjobb megpakolni?

Figyelt kérdés

Vegyük példának ezt a képet:

[link]

Ha nem nyitja meg, ide is feltöltöttem: [link]


Hát, ha egy kis magyarázatot kéne fűznöm hozzá, akkor: Szerintem vegyük úgy, hogy a

2 az átlagos minden szempontból,

4 a teljesen lapos,

5 talán a vékony kategória + a vékonyak de edzettebb fenékkel

1 az elég kerek, a fotón edzett fenéknek tűnik, de vegyük ezt húsos-de nem dagi kategóriának

3 meg nyilván a nagy, esetleg soroljuk ide a macis/dagi fiúk fenekeit is


Amúgy jó az összes, de a kedvenc kategóriátokat jelöljétek be. Esetleg jöhet több magyarázat, vagy fotó a kedvenc típusról, meztelent ne mert az sérti az oldal szabályzatát.



2020. júl. 10. 01:03
A kérdező szavazást indított:
1
2
3
4
5
48 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Az első nagyon bejön
2020. júl. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak hogy tiszta vizet öntsünk a pohárba, a 2. fotó nem átlagos, vékony testalkat, de kiállóbb, edzettebb feneke van. Inkább mondanám átlagosnak a 4-est, de a "small" nem azt jelenti, hogy lapos, hanem apró, kicsi. Nekem így is, illetve, ha gatya nélkül lennének, úgy is a 4-es lenne a bejövős. Teljesen vékony fiúk nem jönnek be, illetve nekem az 1-es is már sok. Nem az hogy nem szép az 1-es fenék, de nekem úgy a 4-es kategória a kedvenc, kár hogy a fotón ilyen buggyos bő gatya van rajta, megnézném anélkül. :((
2020. júl. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A 2. edzett? Az elsőre meg utolsóra rá lehet fogni hogy az, de szerintem a 2 nem, de ez nem is vékony egyébként. Ha ez tényleg Jensen, akkor ő főleg nem vékony. Kib.ott jóképű pali az biztos, bár ennek nincs köze a kérdéshez, mert ő testalkat szerint simán átlagos. Amúgy meg ne nézz hülyének, én is tudom mi a small, csak hozzátettem, hogy lapos, mert fotón annak tűnik a 4-es, hogy legyen az egy külön kategória, a többi nem lapos.
2020. júl. 10. 01:31
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Eléggé elképzelhetetlen számomra, hogy valóban Jensen Ackles hátsó fele van a 2-es fotón, ő jóval vaskosabbnak tűnik lent. De mindegy is, nem fogok ezen vitatkozni ilyen későn, elég fáradt vagyok már ezen. Még csak annyi hogy, ha kijársz otthonról, és végigmész az utcán, biztosan több 4-est, meg teljesen vékony fiút, olyan 5-ös közelieket látsz, mint 2-est, szóval az ígysem-úgysem átlagos. De tényleg fölösleges ezt csűrni-csavarni, nekem úgyis a 4-es a legjobb a képekről. Jó éjszakát!
2020. júl. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem vaskos. Ha nem ő lenne akkor meg minek írták volna oda? Képzeld, járok ki itthonról eleget, és meg is szoktam nézni a pasikat. Sokkal több 2-es fenekű járkál az utcán, mint laposseggű vagy pálcika. De az én részemről is lezárom a témát. Amúgy attól hogy leírod a véleményedet és én is, ez nem vita, csak csevely. Bár eléggé érdekes a megközelítésed az "átlagos fenék"-ről, de köszi, hogy írtál, neked is jó éjt!
2020. júl. 10. 01:50
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

Engem olyan tud felizgatni, ami alakra, arányaiban olyan, mint az 1-es, (esetleg a 2-es is megfelel, a 3-as már aránytalanul nagy a karcsú derekához képest) viszont összességében nagyobb lenne az egész ember egy 10-15 kilóval, szóval volna rendesen abszolút értelemben csípőszélessége, fenéknagysága, stb, nem ezek a zsokéméretek, mint a mellékelt a képeken.


A 4-esről annyit, hogyha csak ilyen férfiak lennének, akkor én áttérnék a nőkre inkább.

2020. júl. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
1-es te jártál már konditeremben? Nagyon de nagyon el vagy tévedve a képeken látható fenekek besorolásában.
2020. júl. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az 1-es, 2-es és az 5-ös jön be nagyon. Sajnálom, hogy az 1-est csak oldalról látom, így a kettesre szavaztam. De a 3-as sem rossz 😂 szóval ilyen téren nen vagyok túl válogatós, csak legyen formás (de nem elhízott)

Arcnál inkább válogatok.

2020. júl. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#7

Mi bajod van? Hadd döntsem már el, hogy melyik tetszik nekem...

2020. júl. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Legjobban a 1 jön be, utána 3 és végére 2. 18/bi
2020. júl. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!