Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek rendben van, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rendben van, hogy szőrös puncit szeretek nyalni? (Akár teljesen természeteset is.) Persze a csupasszal sincs bajom, bármikor azt is, de a másikat jobban szeretem. Lányok is írhatnak véleményt.

Figyelt kérdés

2022. jan. 17. 17:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Punci minden formában finom, ha ápolt. Nekem a dús szőrzetű, műveleti területen csupasz, ami legjobban bejön.
2022. jan. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
Szerintem ez egyéni izlés kérdése. Mindenkinek más a szép, izgató. Én nő vagyok de pl engem egy férfin sose érdekelt hogy borotvált e vagy sem. Ahogy ő jobban érzi magát. A lényeg sose más véleményére adj. Ha neked az tetszik akkor az :)
2022. jan. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Peti4 válasza:
Nem zavar a szor,ugyis bele szoktam nyalni alullrol felfele a vegen bekapom a klirisztis es ovatosan szopogatom.
2022. jan. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Rendben van. Naná!

Több ilyen férfi kéne. Én pl. nem szeretem túl nagy területen szőrteleníteni. Sok nőnek jól jönne, ha a párja nem várná el a babapuncit.

2022. febr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Dzsoki ***** válasza:
Persze,hogy rendben van.Ennek kellene a normálisnak lenni! Így van értelme a csak szőr mentén,illetve a bele a közepébe kifejezéseknek!
2022. márc. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A szőrös szép, a fazonos izgató, de a csupasz egy picit snassz! Persze ettől még nem utasítottam vissza soha. De nem is volt igazán sok szörtelen! A tisztántartás egy más kérdés!
2022. márc. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!