Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában...

Szült valaki mostanában Gyöngyösön? Megosztaná velem hogy milyen volt? Természetes szülés és császár is érdekelne. Nekem császár lesz de szeretnék minél több véleményt hallani az új szülészetről. Mit kell bevinni a kórházba magunknak és a babának?

Figyelt kérdés
Második baba lesz,az első nem itt született.
2016. márc. 6. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Októberben szültem Gyöngyösön. Természetes szülésem volt. Az első is ott született. Csak pozitív élményeim vannak, mindenki nagyon kedves volt. Mire vagy konkrétan kivancsi?

2016. márc. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja igen. Anyukának a szokásos kórházi csomag. Babának kell vinni a szokásoson kívül pelust, popsitörlőt, popsikrémet is.
2016. márc. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Arra lennék kíváncsi milyenek a nővérek,az ott dolgozók.Eldobhatós bugyit lehet használni?És a babának ruhát is vinni kell?Császárnál hány napot kell maradni bent?
2016. márc. 7. 13:20
 4/4 anonim ***** válasza:
A nővérek, csecsemősök kedvesek, segítőkészek. Babànak ruhát lehet vinni, de ha nincs, adnak rá kórházit. Nem tudom csaszarnal mennyit kell bent lenni.
2016. márc. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!