Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha be lehet látni a férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha be lehet látni a férfi öltözőbe vagy zuhanyzóba, lányok ti be is néztek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 18. 10:50
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
73%
Nem a férfi testre és a farokra gerjedünk hanem magára a férfira. Nem olyan bonyolult megérteni, hogy a nők többsége nem vizuális. Ha meglátjuk egy idegen farkát vagy testet, lehet bármennyire is szép nem fog csöpögni belőlünk a nedv. Ez nem álszentség hanem tény.
2022. jan. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

Benne van a szóban amit használsz, hogy a párja valakinek. Belé szerelmes, iránta vannak érzései, vele randizott, ismerkedett, szeretkezett.

Ezzel szemben egy random zsírdisznó a férfi öltözőben mit nyújt? Ja semmit. Azért mert a férfiak egy pár csöcs látványától is izgalomba jönnek kb mindegy kié, a nők nem. A nők többsége nem vizuális típus, bármennyire is szeretnétek ezt képzelni

2022. jan. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
20. Így van nem kíváncsiak pl rád. Nem 1x volt hogy leírtam mik a preferenciáim, mik izgatóak számomra, máris jött a nethuszár, pötsverő gyökér hogy a ő akkor jelentkezne is a szerepre. Én meg pislogok hogy mi a fsz van? Ja igen, az is elegendő sokszor a nagy rajongáshoz, hogy ki milyen bugyit hord. Máris ott a "lovag" akinek álmai nője vagyok. Semmit nem tud rólam csak hogy milyen bugyit kedvelek. Vagy amelyik nő szeret mondjuk orálozni. Kiscsillag, nem neked hanem a párjának. De szupiii rajong értem valaki a gyakorin mert szeretek orálozni, juhuu. De hogy mondjuk nekem is vannak elvárásaim, az mellékes. Talán ha a hozzáállásotok nem lenne ilyen primitív a nőkhöz, a nők is nyitottabbak lennének.
2022. jan. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
23. Ezt ki lehetne tenni a kategória fejlécébe :))
2022. jan. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
18%
De a parotok is elerte hogy gerjedjetek ra. En ertem hogy a nok mashogy mukodnek :D de ha egy csaj udvarolna nektek, ra akkor se gerjednetek (ha hetero vagy). Kell nektek az ami a ferfiakban van, vagy rajta. Ezt nem ertem miert kell tagadni :D
2022. jan. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
21%
Ja es azt se ertem akkor a Hot Men Dance showknak miert van akkora sikere. Hisz a nok nem gerjednek a latvanyra 😂😂😂
2022. jan. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
95%
Senki nem tagadja. De az hogy én leírom pl igen szeretem az ilyen-olyan péniszt, igen így orálozok, ezt szeretem, azt szeretem, nem jelent zöld utat, nem jelent semmit. De ti mit csináltok? Aha nő, aha sz*pik, aha lenyeli, ez egy álom, na azonnal írok neki. De itt a lényeg, ez nem nektek szól. De azonnal magára veszi itt sok pasas. Nem mondod van farkad és férfi vagy? Ez kit érdekel? Még messze nem akadsz fenn a szűrőn ezekkel a tulajdonságokkal. Mondhatni édes kevés. Engem pont nem érdekel, hiszen nem is rólad írtam, hanem általánosságban. Eleve egy ismerkedést nem így akarnék kezdeni hogy rajong értem a csávó hogy mondjuk lenyelem. Szuper, értékes információ ragadta meg a figyelmét. Máris azon agyal hogy ő miként lesz majd kielégítve. Marha izgalmas mondhatom.
2022. jan. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
72%
23. és 27. kommenteket be kellene keretezni. Nagyon reálisan szemlélteti a gyakoris kultúrát.
2022. jan. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
0%
#27 Elbeszelsz mellettem mindig. Engem sem erdekel hogy te mit hogy csinalsz meg kivel. Nem ez volt a tema. Hanem hogy gyakorin folyamatosan azt probaljak nyomatni i hogy a ferfiban csak az szamit hogy intelligens legyen meg kedves. Holott ez nem igaz. Az hogy ki mit kuld privatban, az tok mas tema
2022. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem nagyon merik már leírni nyíltan a nők amit gondolnak. Mert zaklatjátok őket. Ez csak tipp nem vagyok nő. Nem tudom mennyire valós ez a privátozás téma én nem írkálok senkinek.
2022. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!