Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha be lehet látni a férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha be lehet látni a férfi öltözőbe vagy zuhanyzóba, lányok ti be is néztek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 18. 10:50
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
53%
30as megértette ezek szerint mire akartam célozni.
2022. jan. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy van erre egy jó trükk, le kell tiltani az összes ilyen írogatos unatkozó hülyét. Nekem van vagy 40 ember a listán, fér még rá. ;)
2022. jan. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
23%
És mit zavar annyira, ha bárki is ír? Egyszerűen nem valaszolsz rá, és kész. Vagy idegesít, hogy nem mindenkinél jön be ez a női álszentkedés?
2022. jan. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
66%
Ennyi mamut! Én gyerekkorom óta sportolók, úgy is nézek ki, és mit mondjak, tetszik a nőknek ez. Méghogy nem számít a külső! Komolyan mondom már tényleg ott tartunk, hogy a valóságot hazudjuk el. Csomó nő félrelép egy fiatal jól kinéző csávóval, mert beindítja, ez személyes tapasztalat. De persze eeeeez neeeem lééétezik, kitaláááció, minden nő csak és kizárólag a szerelmére gerjed, akit egy életre választ.... Van chip&dale haverom, na ő mesélt egy két dolgot ezekről a háziasszonyokról.
2022. jan. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
19%
Nem mamut hanem kamut. Autocorrect.
2022. jan. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy bárki felfogta-e, hogy egy szép férfitest vagy egy vonzó férfi arc nem ugyanaz, mint egy pénisz. :) Totál keveredés van. Itt az a kérdés, hogy meztelenül akarunk-e látni férfit. Nem. Nekem teljesen megfelel, ha fel van öltözve ill. nyilván nem fordítom el a fejem, ha mondjuk sortban vagy úszógatyában van (bár én személy szerint SOHA nem nézegettem ilyenkor sem ... azon a tájékon).

Nem értem én sem, hogy miért ír bárki olyat, hogy a külső nem számít. Dehogynem. Mindig, minden körülmény között, mindkét nemnek számít. (Kivéve ha valaki vak.)

2022. jan. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
16%
A nők egy eres alkarra is begerjednek, de egy péniszre biztos nem. Vicc ez már, komolyan.
2022. jan. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
23%
Mennyire sérti itt egyes férfiak egóját hogy nem izgulunk fel a pöcsükre. Vicc
2022. jan. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
24%
Nem az egómat sérti, hanem nem bírom a hazudozást, az olyan hazudozást, ami pedig arra megy ki, hogy a hazudozó jobb színben tűnjön fel pedig végképp nem.
2022. jan. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
73%
Nem hazudozás, tények.
2022. jan. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!