Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek mi a legkedveltebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a legkedveltebb szex-póziciója, írja körül pontosan a pózt -kivitelezését és ha tudja fogalmazza meg miért az a legszeretetebb számára és nemét is írja meg?

Figyelt kérdés

2022. jan. 18. 11:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

"Viszont konnyen el tudok menni abban a pózban ha a srác is ül én meg rajta ülök vele szemben. (Tudná a melleim is csókolgatni kozben, vagy engem)


Csak ezt a pózt valahogy egy srác se szereti(lefekszenek, engem hátradöntenek más szögbe, vagy unják, meg minden olyat csinálnak, amitol a kedvem is elmegy ülve lovaglóban)"


Ezt nagyon adom. Nekem is az egyik kedvencem. Ebben a pózban szinte garantált az orgazmusom. Igaz nem okoz a férfinak sok látványt, de nem gondolnám hogy csak az egyik fél igényeiről kell szólnia az aktusnak. Én mostanra már határozottabb vagyok, nem szeretem ha hajtogatnak/beállítanak egy pózba. Érzésre csinálom. Utána ugyis válthatunk pózt és akkor megkapja a látványt is. Ha végig csak úgy szexelhetnék ahogy a pasinak pont tökéletes, akkor inkább megnézek egy jó filmet.

2022. jan. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%

#21

"nem gondolnám hogy csak az egyik fél igényeiről kell szólnia az aktusnak. "

Ezt írod.

Ennek ellenére csupa olyan gondolatokat idéztél be a másik válaszolótól, ami csak a nő élvezetéről szól.

Ő tudja úgy élvezni igazán a szexet. Őt tudja csókolni a férfi. Ő mellét tudja csókolni a férfi.

2022. jan. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

"de nem gondolnám hogy csak az egyik fél igényeiről kell szólnia az aktusnak"


Engem viszint sajnos lelomboz ha vmi csak miattam van, a másik meg nem is élvezi jóformán hanem helyezkedne, irányítana, vagy unjamvagy a pózcserét várja csak.

Így komolyan olyan, mintha csak maszturbálnék gyorsan egy pasin, amig kibírja, hogy alattam "szenved".

2022. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
De fordítva nincs így? Ha a pasi gyömöszöl egy kitartott pózba?
2022. jan. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

24 nem értem a kérdést. Hogyne lenne igy? Mivel hátradöntenek más szögbe lovaglonal stb, igy rendszerint kihagyom a lovaglot, mert azt tűröm a legnehezebben.

Vagy az onzetlen orálisat sem szeretem plane elejétol a végéig.


A pasikat viszont marhára nem érdekli, csak csináljam.

2022. jan. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

#21 "Ha végig csak úgy szexelhetnék ahogy a pasinak pont tökéletes, akkor inkább megnézek egy jó filmet."


- Azért ne általánosítsuk a "pasikat".


Elárulom férfiként nekem nagyon fontos, ha nem fontosabb, hogy a nőnek nagyon jó legyen a szexuális együttlét, most lehet nem a klasszikus "férfi" képet festem le, de nálam ez így van. Tudom sok férfi csak "szexuális tárgyként" tekint első sorban egy nőre, hogy "ez is megvolt" pl. csak így.

2022. jan. 18. 14:16
 27/28 anonim ***** válasza:

A baj ott van hogy akivel.jo a szex annak csak szexre kellek évekig is, aki meg szeret az nem tud szexelni valahogy.


Valamit valamiert mindig be kell áldoznom

2022. jan. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Minden olyan pózt szeretek, és kipróbálok, amit a nő élvez! Imádom amikor a nő élvez. Mindent megteszek érte, hogy többször is akarjon velem lenni!
2022. jan. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!