Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek mi a legkedveltebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a legkedveltebb szex-póziciója, írja körül pontosan a pózt -kivitelezését és ha tudja fogalmazza meg miért az a legszeretetebb számára és nemét is írja meg?

Figyelt kérdés

2022. jan. 18. 11:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%

Mi ez valami biológia dolgozat?

Egyébként a kis kifli-nagy kifli

2022. jan. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Kutyus pózban a legjobb mivel közben jól el is fenekelhetem ,a popsiját is ujjazhatom !!

F

2022. jan. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Lovagló
2022. jan. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Misszionárius és annak különböző változatai, például:

[link]

[link]

[link]

Azért szeretem, mert jóval intimebb, közben lehet más dolgokat is csinálni, például csókolózni (amit mondjuk kutyában nem lehet.

N

2022. jan. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok. Szeretem a misszionárius pózt, mert nekem ez az alap testhelyzet egyszerűen tetszik. Ezen felül a 69-es tetszik nagyon, mert a lány fenekét és nuniját egyszerre látom, és rövid idő alatt felizgat a látvány.
2022. jan. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

egymással szemben állva

amellett, hogy a szoros ölelésekkel együtt bensőséges, egyúttal nagyon ingergazdag is, térdtől felfelé gyakorlatilag bármelyik testrészt meg lehet simogatni vagy markolászni akció közben is

és egyúttal könnyű kihúzni, ha gáz van

2022. jan. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
(F)
2022. jan. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
50%

Nálam pasifüggő.


Egy exemmel azt szerettem amit 2. írt

Olyankor sokkal jobban feszül bennem a f.rka, es tetszik ha egyszerre van 2 helyen, és nem fáj sehol semmi.


Minden srácra vonatkoztatva:Viszont konnyen el tudok menni abban a pózban ha a srác is ül én meg rajta ülök vele szemben. (Tudná a melleim is csókolgatni kozben, vagy engem)

Csak ezt a pózt valahogy egy srác se szereti(lefekszenek, engem hátradöntenek más szögbe, vagy unják, meg minden olyat csinálnak, amitol a kedvem is elmegy ülve lovaglóban)


A misszionárius pózokat utálom.



Másik exemmel imádtam a franciát, ugy, hogy én fekszem. Plusz a kis kifli nagy kiflit is. Vele valahogy mindig jó ritmusban összhangban voltunk. És állva, nekem hátulról.


Mostani barátommal semmit nem szeretek. A legjobb max a kis kifli nagy kifli en nem csinálom(mert vele nem vagyok egy ritmusban jobb ha csak tartom magam es más semmi), és várom mikor végez, es plusz misszionárius klasszikusban nyomja amit utálok de kibirom miatta mert őt szeretem.

Ő nem szereti állva abszolut, lovagloban ő is lefekszik, igy attol menekülök is, 4kézláb hátulról is alig csinálja. Ami viszont tetszene, de neki nem jön be. Análisan soha nem kényeztet hiába mondtam.max néha ujjal de akkor meg csak ujjaz 2 helyen, pedig p.nciba a farka kellene hiába mondtam ha bennem van akkor nem ujjaz análisan. Minden über gáz vele. De a szerelem nevében készséges vagyok.

Francia soha nincs mert nyalni nem tud. Igy azt kihagyom, marad az orál neki, ami igy meg nekem csak munka, es más semmi.

2022. jan. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

*Bocsi hogy részleteztem azt is, mit nem szeretek.

Ugy akartam írni a mostqni barátommal mit szeretek, csak épp nem sikerült ezt megtalálnom..

2022. jan. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Lovaglót szeretem legjobban.

Részben mert én irányítok (bár ez a szempont csak hangulat függvénye), részben mert ebben látok legtöbb lehetőséget (a másik testének érintése, simogatása, csókolása így lehetséges a legváltozatosabb helyen, módon-bár ez majdnem megegyezik a misszionáriussal, pénisz hüvellyel történő izgatása legalább 4 féleképpen), harmad részt mert ezt tudom leginkább élvezni.


n

2022. jan. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!