Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen hátrányai vannak annak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hátrányai vannak annak ha egy fiúnak csak 25 évesen lesz először barátnője?

Figyelt kérdés
Jobb az ha vannak korábban kapcsolatok, csalódások? Kicsit idegesít hogy más 10 évvel ezelőtt tartott itt, nekem meg csak most lett először. Ennyi idősen már előrébb kéne tartani szerintem.
2022. jan. 18. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ami múlt elmúlt, ne rágódj rajta,még be tudod hozni. Én 20 voltam, nem okozott semmit,ami most hátráltatna.
2022. jan. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs semmi tapasztalta, és rengeteg élmény kimaradt.
2022. jan. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább örülj neki, hogy most van. Nekem 25 évesen sem volt és most sincs. Saját magad útját kövesd és ne másét, mert akkor nagyon szenvedni fogsz. Nem vagyunk egyformák. Valaki 25 évesen kőgazdag, más 25 éves kort meg sem éli...
2022. jan. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz belőled jó szex partner és összes nő dobni fog.

2 perces menetet tudsz produkálni ha nem szoksz a p*nához.

És megfog erősödni a nőktől való félelem. Húzzál bele haver!

2022. jan. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Az a hátránya hogy nem gyűjtöttél tapasztalatot a kapcsolatban illetve a szexben. Ennyi idősen a nők már elvárnak azért némi tapasztalatot, nem azt hogy szüzzel legyenek együtt.
2022. jan. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!