Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmmel mennénk lakásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel mennénk lakásos prostihoz hármasozni. Még egyikünk sem volt prostinál. Hogy működik? Mi szokott lenni a menete? Mire ügyeljünk feltétlenül akár egészségügyi szempontból is?

Figyelt kérdés

2022. jan. 19. 16:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%
Off és nem kívánatos? Talán normálisan is fel lehetne tenni egy kérdést. Heteroszexualitás kategória, leszbikus kulcsszó, ebből találja ki az ember, ki kivel van. Prostiból is léteznek férfiak, most akkor te férfi vagy de ez se egyből derült ki, erre varrj gombot! Elsőre azt hittem, ti ketten csajok vagytok és egy harmadik csajhoz mentek, utána hogy férfi prostihoz mentek...
2022. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Én hetero férfi vagyok.


A barátnőm heterofelxibilis/biszex.


A prosti nő lenne…

2022. jan. 19. 21:21
 13/14 A kérdező kommentje:
Swingerben lepusztult emberek vannak és nem azt teszik amit kérsz.
2022. jan. 19. 21:21
 14/14 anonim ***** válasza:
80%

#13 akkor nem jártál még swingerben és csak városi legendákban hallottál róla. Mindenféle korosztályú, kinézetű ember van swingerben, csinos is, átlagos is, nem annyira csinos is.

Abban mondjuk igazad van, hogy nem azt teszik amit kérsz, nem a te szórakoztatásodra vannak ott hanem a KÖLCSÖNÖS örömszerzés miatt. Ha abból indulsz ki hogy tegyék amit kérsz akkor inkább prostihoz menj, mindenki jobban jár.

2022. jan. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!