Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kulcsár Edina szép vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kulcsár Edina szép vagy csak dugható ribi? Mit gondoltok az exéről (elsősorban lányok), összejönnétek ilyen férfival?

Figyelt kérdés
2022. jan. 19. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nem szép nő, sem alakra, sem arcra. Magas, vékony, szúr.

A stílusa meg....ez is úgy lett királynő mint én muszakvezeto....jól benyaltam.

2022. jan. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon nem szép és nem csinos.

A volt férje meg az a tipikus ha ő lenne az utolsó pasi inkább leszbikus lennék fajta. A hideg ráz tőle.

Na de az új pasija így hányás.

2022. jan. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem gyönyörű
2022. jan. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem igazán szép nő, átlagos. Nekem nem tetszik. A személyisége még rosszabb:DD

A palija egy nyomorék, ilyennel én tuti nem állnék le. Toxikus is a pasi, szerintem nagyon nem vonzó külsőre se. De ízlések és pofonok

2022. jan. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem egyik sem.


Nem dugnám, akad nekem jobb is.

2022. jan. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
A mai ideálnak teljesen megfelel. A saját véleményem szerint sem csúnya, 2 gyerek után azért nem rossz így kinézni, ezt meg kell hagyni. Nekem nem jön be az exe, nem tudok konkrét indokot mondani, de nekem nagyon nem kategória. De a mostanihoz képest még mindig egy főnyeremény. Nem vagyok nagy követőjük, azt pláne nem lehet tudni, hogy mi megy a 4 fal között, szóval kizárólag a megjelenésüknek szól a véleményem.
2022. jan. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%

Nem csúnya, jól sikerült képeken mutatós.

Viszont számomra is rejtély, hogy lett 2. a világversenyen, ott azért nem tudom mennyire elég be nyalni, mint Sarka Katanak.

Megkoczkaztatom azt írni, hogy az alakja is csak ahhoz képest jó, hogy 2 gyereke van, meg nyilván szebb mint egy elhízott test, de nem valami jó a derék-csípő aránya, nagyon széles is a válla, nincs melle(ezekről persze nem tehet, ezek adottságok).

Arca meg nem tudom, van amikor szépnek látom, van amikor nem, roma vonások látszanak rajta, ja és orr műtéte volt.

2022. jan. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem a legszebb lány, de nincs vele semmi baj (bár nekem jobban tetszene kék, vagy zöld szemmel), az alakja így 2 gyerek után kifejezetten jó, vékony, lapos has, de van popsija, cicije, szerintem teljesen rendben van. De nyilván vannak nála sokkal szebbek is.
2022. jan. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!