Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Kulcsár Edina...

Mit gondoltok Kulcsár Edina párkapcsolati ámokfutásáról?

Figyelt kérdés
Illetve miért van az hogy ez a G.w.M hatalmas gazdagságban él de mint kiderült az emberek 70%-a még soha nem hallott róla. Akkor nem a zenéből szedte meg magát gondolom?

2022. jan. 19. 09:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Csalódtam Edinában, nem illik össze a bizonytalan hátterű luxus új csávóval, de most már nem fogja tudni visszacsinálni a dolgokat :/
2022. jan. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
Kellett neki egy fiatal izmos csődör.
2022. jan. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
2. Aki ráadásul nős. xD
2022. jan. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
14%
#3 na igen,a tiltott dolgok a legjobbak😁
2022. jan. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%

Egy ujabb penzehes picsa, aki a tobbet tejelo faxra szall.


De jaj, o anno a Mateval vagy kivel kepzelte el az eletet, aki kiemelte a putribol. Aztan jott a Csuti vagy fogalmam sincs hogy jottek sorba - en tegnap olvastam az ide linkelt cikkeket.

Most meg az allitolag meg penzesebb gwm.


Hat nekem tipikus, 0 morallal rendelkezo, oda baxik ahol tobb penzt lat reteknek tunik.


Es ez a kovetendo influjenszer ma Magyarorszagon. Szegyen.


Csori gyerekek. Legalabb ne szulnenek ezek a nok mindenhova gyereket, de na kell a biztositek meg a gyerektartas, ingyen lakas es asszonytartas.


Ide kene a cancel culture. Elkapcsolni a tevet, barhol megjelenik, levenni a kovetest. Mert ez aztan nem kovetendo pelda.

Aztan menjen kapalni vagy arufeltoltonek.

2022. jan. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%

Raneztem az Instajara. Mondom en innen hallottam ezekrol az emberekrol eloszor leszamitva a szepsegkiralynos rodeot.


Utolso 3 napi posztok:

3 napja: fekete-feher kozos kep; valunk

2 napja: smink nelkul, siros szemmel; nehez az elet, de tovabb kell lepni, remelem minden rendben lesz

1 napja: uj palival flexel; ramtalalt a szereleeeeem! meg sose ereztem ilyet!

es bmeg ezt lajkolja 65000+ birka. Gyonyoru mondhatom. Ezek mar reg egyutt voltak.


🤮🤮🤮🤮🤮

A ‘90-es evek ocska szappanoperaiban, amiket nagyanyaink neztek tobb erkolcs volt komolyan.

2022. jan. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
97%

Közszereplő, influenszer, hányok ezektől a szavaktól én személy szerint... főleg, hogy lassan nincs tanár az iskolákban, nem látnak el 3. dózis nélkül a kórházakban, ezekre az emberekre rohadtul van igény az én generációmnak.


Pénz beszél, Csuti ugat, kis seggét a DZSÍVÍEM bmw viszi tova.

2022. jan. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
98%

Azt hagyjan, hogy erre nincs szuksege az orszagnak, mert hasznosat nem termel.


Viszont ugye peldakep a fiatal generacionak.

A fiatal lanyok meg azt hiszik ez a kovetendo pelda: legyel vekony, mint a fene, menni kell szepsegversenyre aztan kifogni a penzes palit, aztan meg penzesebbet, amig csak talalsz jobbat eldobni az elozot, mint valami rongyot “ilyen szerelmes meg sose voltam” bexaras.

Kozbe szulni 1-2 gyereket, mert ugy lesz lakas meg gyerektartas.


Csodas ertekrend. Es igen, kozben nincs tanar, nincs apolo, nincs orvos, mentos, takarito, mert a sok kis csenevesz TikTak meg Insta influjenszer akar lenni, mert ez van az arcukba nyomva, hogy ezek az emberek a “valakik”.

2022. jan. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%
Győzike elmés neglátása: gratulál neki, mert a sokkal jobb cigánykolbászt választotta.
2022. jan. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%
Azt, hogy elválnak sejtettem, de hogy pont GWM-el jön össze azon meglepődtem. Mikor először olvastam a hírt azt hittem, hogy kamu. Edina amúgy is valami más dimenzióban él az tuti. S. Balázs is azt nyilatkozta, hogy forgatott vele 3 hétig, de azt se tudja szegény nő merre van arccal előre. Neki a legfontosabb a 100 vállalkozása meg a social média. Úgy tűnik ez a 2022-es év a sztárpárok válása vagy szakítása lesz. Csak már uncsi, hogy mindenhol erről szól minden hír. K.Rebeka és Fecó, Dávid és H.Gréta, Csuti és Edina most meg olvastam, hogy elvileg már a Kucsera házaspár is válófélben van.
2022. jan. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!