Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt számodra legjobb,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt számodra legjobb, legélvezetesebb, legmaradandóbb szexuális élmény ami valaha megtörtént, hol és hogyan kivel, vagy kikkel, milyen körülmények között esett meg? [Írd meg nemedet és hogy hány éves voltál akkor éppen.]

Figyelt kérdés

2022. jan. 20. 18:12
 1/6 StevenUp ***** válasza:
92%
Amikor egy zuhanyzóban szexeltem egy nővel úgy hogy nem volt rá jellemző ez a fajta nyitottság. Csak akkor ő is ivott és jó buli volt
2022. jan. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Hmm....talán amikor az exemmel utaztunk a vonaton, ilyen fülkében voltunk és nagyon kevesen voltunk az egész vonaton, az egész szerelvényen is nagyon kevesen voltak, igaz direkt olyan napokon utaztunk amikor kevesen voltak. Volt róla szó már, hogy milyen lenne ott szexelni, mert hetente többször is utaztunk a vonalon, aztán egyszer megvolt, osszehoztuk.

Számomra nagyon extrém volt maga az egész, nagyon tetszett. Az lett volna még csak a hab a tortán, ha felvettem volna ezt a dolgot, de ebbe már nem ment bele az exem sajnos.

2022. jan. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Nem mondanám a legélvezetesebbnek, de mindenesetre emlékezetes volt amikor egy házibulin 7 fiú is rámélvezett.

Szex, orál nem volt, de még csak hozzájuk sem értem.

Egyszerűen rámverték, nem az arcomra, nem a számba.

Csak a cicimre.

Akkor 19 voltam.

2022. jan. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Fleslight maszturbátor egy forró nyári délutánon. Tervezem beszerezni az anális változatot is ami férfi ánuszt ábrázol. 25 éves vagyok.


Be mertem menni a sex boltba a csaj pedig nem röhögött ki. Nálam ez nagy előrelépés. Meg is dobta az önbizalmam. Most majd óvszert szeretnék venni majd egyedül. Eddig a haverjaimat kértem meg.


Igazából tudom ez nem jó válasz, de őszintének őszinte. És ez a lényeg!

2022. jan. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Gimis koromban jártam külön angol órára, nagyon szép nő volt jó nagy fenékkel, 39 éves. Kb 1 évig álmodoztam róla, de olyan kedves volt velem, törődő meg minden. Egyszer felhoztam neki, hogy köszöneskor megölelhetném-e attól kezdve mindig várta és hosszasan ölelkeztünk közben simizte a hátam. Elkezdtünk chatelni meg minden. Egyszer elköszönéskor mondtam neki, hogy én nem szeretnék elmenni még és akkor valahogy egymásnak estünk, vagy egy órán keresztül csókolóztunk meg fogdostuk egymást, aztán orál, szex minden. Ezután gyakrabban jártam hozzá, sokszor volt, hogy ott aludtam, vele minden vágyamat ki tudtam élni szinte, meg én is engedtem neki.
2022. jan. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy kisebb vidéki fesztiválon felszedtem egy lányt, akinek a barátnője helyi volt és így nála szállt meg a fesztivál idejére. Utolsó este már nagyon egymásnak estünk mikor felajánlotta, hogy menjünk oda úgy is indul a barátnője is és a barátja, akikkel egy szobában aludt. A vége az lett hogy egyszerre szexeltünk egymás mellett, ami eszméletlen izgató volt a végén pedig megkértem a csajt, hogy fejezze be szájjal, amit a baratnője és a párja is végig néztek.

21 voltam ekkor.

2022. jan. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!