Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasik miért fogdossák/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért fogdossák/ vakarják a pöcsüket állandóan?

Figyelt kérdés
2022. jan. 20. 18:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Ha viszket, megvakarjuk. Ennyi.
2022. jan. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
11%
Én max pörgetni szoktam.Megvakarni nehezen tudom, mert akkor jól lekellene hajolnom, hogy elérjem a végét.
2022. jan. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Meg húzogatni.
2022. jan. 20. 18:58
 4/17 anonim ***** válasza:
43%

Vakarni akkor szoktuk ha viszket.


Fogdosni azért, mert jó érzés.


Húzogatni recskázás céljából szoktuk, meg amikor pisilés után kirázzuk az utolsó cseppeket.


Meg amikor levetkőzünk pl öltözőben, vagy fürdés előtt, akkor mindig odanyúlunk kicsit megfogdosni, mert azért mégiscsak egésznap be van zárva és jó egy kicsit ha szabadon van a szerszám.

2022. jan. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
Én nem szoktam, de láttam már ezt a jelenséget és engem nagyon kiakaszt, volt, hogy szájba vertem egy munkatarsamat ez miatt, ott fogdosta, vakargatta...jön oda kezet fogni, mondom szia, szia, kiakartam kerülni, oda nyomja a kezét, mondtam neki vidd innen nem nyúlok a kezedhez, vidd innen. Nem vitte, aztán elkezdte csipkedni az arcomat, hogy ő hülyeskedik....na ment neki a szájas. Ez nem egy tiszta dolog, hát beizzad a szerszám, meg a vizelet is ugye, valamennyi csöpög a gatyába ez higiéniailag nem okés, meg vannak akik benyulnak és úgy vakarjak....én nem szoktam, nekem nem is viszket, nem is erzem, hogy kellene vakarnom, szerintem ez a férfiaknál egy berogzodott mozdulat ami teljesen felesleges, csak a reflex, hogy odakell nyúlni.
2022. jan. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Mások előtt nem szoktam. Aki ilyet csinál, az nem ismeri az illemet.
2022. jan. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%
Kerdező a nők miért tekergetik a. Hajukat mindig? Meg piszkaljak a műkörmeiket
2022. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki állandóan és mindenki előtt csinálja,az elég illetlen. Amúgy meg azért igazgatják,mert sokszor letapad a zacsi :D Vagyis nőként ezt tudom elképzelni. Na meg ha feláll akkor is kényelmetlen helyzetet vehet fel a nadrágban, olyankor is megigazítják.
2022. jan. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Például azért, ami miatt a nagymellű nők is rakosgatják, amikor beizzad alatta, nyúzódnak az összetapadó bőrfelszínek. Férfiaknál meg időnként merevedés is beáll, aztán fájóan kényelmetlenül helyezkedik el és meg kell igazítani stb.
2022. jan. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%

Más is szokta megszagolni a kezét az izzadt here megvakarása után? :D

Nem tudom miért nagyon jó az a szag

2022. jan. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!