Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domináns férfiak! Ha bármit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns férfiak! Ha bármit megtehetnétek egy szub lánnyal, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl fenekelésre, kemény dugásra, szopatásra, kötözésre, punci verésre...

Mit tennétek, ha tényleg bármit lehetne


19l



2022. jan. 20. 20:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%

Bemelegítésként sarokba szorítva megdugnám a torkát, utána megdugnám a punciját, a végén pedig popsiban fejezném be.

Közben pirosra fenekelném.

2022. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
58%
Rákötnék egy kutyákat sokkolva tanító eszközt és nevelném, amíg nem fogad szót.
2022. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%

Otthagynám, vagy legalább gondolkodási időt adnék neki. Ilyet senki sem gondolhat komolyan. Aki pedig igen, az komolytalan, meggondolatlan szub, akinek fogalma sincs, hogy mekkora veszélybe sodorhatja magát - önmagára (élet)veszélyes.


Ha egy dolgot tanulsz meg a témával kapcsolatban, az legyen az, hogy a mester a szolga szolgája a BDSM-ben.


Nyilván nagyon jól hangzik, hogy egy szub bármit megtenne - de tényleg (!) bármit? Akármit? Ezen kicsit gondolkozz el!


39/F

2022. jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Olyan nincs, hogy bármit megtenne, mindenkinek vannak határai.
2022. jan. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%

Párom (férfi) válasza:

Nálunk elég gyakori a szexuális életünkben, hogy én vagyok a domináns. Mindig csak annyit teszek meg, ami a páromnak és nekem is belefér és amit mindketten élvezünk. Ez nem arról szól, hogy azt csinálhatsz amit akarsz. Nálunk viszont ezeken az alkalmakon ezek történnek: Hátrakötött kézzel, bekötött szemmel vár engem. Ilyenkor mindig úgy kezdjük, hogy szájbadugom keményebben. Sokszor mélytorkozik is. Ez után jön egy kis játék. Ilyenkor megostorozom, pálcázom vagy elfenekelem. Csipeszeket használunk, mellpumpát sokszor. Elég gyakran előkerülnek a szexjátékok is. Vibrátorok, plugok, tágítók. Gyakori, hogy hosszan tágítom és megöklözöm. A játszadozás után szoktam keményen megdugni. Ilyenkor már könyörög érte. A végén a fenekében, szájában vagy a hüvelyében szoktam elélvezni. Néha mellszex közben.

F35

2022. jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
54%
Kikötözném, alaposan elverném a mellét és a punciját. Utána jól megrángatnám, megdugnám, majd áthívnám egy haveromat hogy ő is dugja meg alaposan. Felkötném a kezét a kilincshez térdelő pózban és mindketten a szájába vernénk és le is pisilnénk. Kb ezt.
2022. jan. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Noren1989 ***** válasza:
34%

Szerintem addig izgatnàm kikötözve, h fàjjon neki elélvezni.


Aztàn megdugnàm.

2022. jan. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, hogy mennyire tartozik a BDSM kategóriába az az eset, amikor Hollandiában egy meleg férfi hirdetést adott fel, amiben az állt, hogy partnert keres, akit aktus után meg akar ölni és megenni. Rengetegen jelentkeztek rá, és végül meg is tette. Felvette az egészet, a partner tényleg akarta, ezért pár évvel megúszta az esetet.
2022. jan. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%
Jesszus 8as pont ugyanezen agyaltam, nekem is eszembe jutott. Nagyon bizarr és gyomorforgató eset.
2022. jan. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%
megismerném a vágyait s a határait. Onnantól azokért, azokon belül mindent ;)
2022. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!