Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz ha vonz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha vonz a lebukás veszélye? mármint hogy extrém helyen masztizok vagy szexelek

Figyelt kérdés
és hogy izgat hogy lebukhatok észre vehetnek amúgy véleményt privibe kóral

2022. jan. 20. 22:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Exhibicionizmusnak hívják a dolgot. Amíg másokat nem zavarsz vele addig nem gáz. Ha viszont gyerekek is láthatnák az gáz, ha pasiként mutogatod magad az megintcsak gáz (ne szatírkodj mert csúnya vége lehet).
2022. jan. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
egyik az hogy lány vagyok és nem gyerekek eddig nem látak és nem is fognak mert nem olyan helyeken csinálom ahol gyerekek is láthatnak de köszönöm a választ lány/22
2022. jan. 20. 22:50
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
na, megjött az esti "kóral" kamugép... már hiányoltunk...ja, nem!
2022. jan. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
#1 exhibicionizmus nem egészen ezt jelenti (ott az okozza az izgalmat, hogy konkrétan látnak mások, hogy mutogathatod magad). a kérdező esetében szerintem inkább pusztán a veszély és a tilos izgalmáról van szól
2022. jan. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
#2 ja hát ha csaj vagy akkor kevésbbé gáz, olyat még nem nagyon hallottam hogy "mutogatós nénit" (pláne ha fiatal jó csaj) fel akartak volna jelenteni, vagy megverni 😂
2022. jan. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Keress egy olyan faszit, akinek nem gáz fizetni közszeméremsértésért, ha mégis lebuktok
2022. jan. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én kukkolnálak! f.
2022. jan. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
4. küszünüm a normális választ
2022. jan. 21. 00:20
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
Jaj ez megint a kamu 22l lány. Nagyon nagy kamu.
2022. jan. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
figyeld hamár ennyien azt mondjátok hogy kamu vagyok akkor bizonyitsátok már be h én nem vagyok lány mert szerintm nem farkam van szóval ennyi
2022. jan. 21. 02:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!