Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan igényes hely, pl....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan igényes hely, pl. VIP WC, vagy más, ahol lebukás nélkül egy lehet intézni egy gyors menetet egy nővel?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, mint VIP próbafülke, vagy családi WC, de igényes, tiszta. Vagy valami hasonló. Ahol nem feltűnő, hogy ha egy férfi és egy nő megy be, és azért nem csak egy függőnnyel van elszeparálva, valamint nincs nagy forgalom, kevés a lebukás esélye.

2021. nov. 3. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Tök igényes a budiban sexelni. Gratulálok.
2021. nov. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Hű, még ahhoz sincs gerinced, hogy fizess pár órát egy hotelben? Na, erre illik a "proli" szó.
2021. nov. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Mathus ***** válasza:
100%

a kérdésre: random Auchanban a roki wc. még falitükör is van :))

b-tervnek valamelyik letolt vagon a nyugatiban. az is kb ennyire igényes. podmaniczky utcai nappali melegedő.

2021. nov. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pl. magánrendelő, szépségszalonból, ahol van külön ilyen rész a folyosón, olyan épületek, amiket nemrég adtak át... ilyenek
2021. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Vegyél már ki egy lakást pár órára!
2021. nov. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elírta.izgalmas akart lenni nem igenyes. Arra valóban jó a klotyó.
2021. nov. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
gogle: búvóhely xy város/kerület és találsz igényes helyet. Ha direkt "félpublic" akarod csinálni az más, de csak szólók hogy a próbafülkéknél mindenhol ott kórzóznak az eladók (nem azért hogy ne legyen szex, hanem hogy ne legyen lopás + odaszólnak hogy jó-e a darab mert szívesen hoznak másikat csakhogy eladják neked). Toalett... nem túl igényes egyik sem, mindazonáltal a rokkant mosdókban van a legtöbb hely, a kapaszkodóra még a kabát, táska is felrakható ;)
2021. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kieg.: TESCO próbafülke, folyosó végén rokkant próbahely ;)
2021. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igényesség alatt pl. olyan helyet értettem, mint az Etele pláza VIP WC-je, de gondolom, hogy nem, hogy oda 500 forintért, de valszeg. 6-8000 foritért sem bérelnének szobát, lakást, az olyanok, akik engem itt mindennek lehordtak. Voltam teljesen elszeparált próbafülkébe is, egy fhérnemű üzletben, ahol az átadó ablak olyan volt, mint a börtönökben, ahol beadják a kaját. Csak egy kis üzlet volt, erre a célra sajnos nem alkalmas. Az is látszik, hogy senki sem volt ezek szerint, még olyan állapotban, hogy annyira megkívánt valakit, hogy bárhol szexelt volna vele, mert megértette volna a kérdésemet. A másik, hogy mindenki magából indul ki, ami itt nagyjából azt jelenti, hogy kurvás, mert én egy szóval sem mondtam, hogy kurváról van szó. Köszi szépen a kellemes hozzászólásokat! Már látom, hogy az oldal színvonala semmit sem változott az utobbi években.
2021. nov. 4. 10:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Amikor mi nagyon megkívántuk egymást akkor nem "igényeskedtünk". Elmetünk a közeli bolt mögé/kukatároló mögé,valami árokba,és a Magyar tudosok körütja sem maradt érintetlen ilyen szempontból.
2021. nov. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!