Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha van egy évek óta tartó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy évek óta tartó barátságotok egy lánnyal ti bevallanátok neki hogy többet éreztek iránta mint barátság?

Figyelt kérdés
2022. jan. 22. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Hidd el tudja ezt a lány ..csak leszarja;)
2022. jan. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én bevallottam.
2022. jan. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most szexuális vágyat érzel iránta vagy szerelmet? Mert nem mindegy, és mindkettő tönkre is teheti a barátságot.

De kategóriát elnézve gondolom nem komoly kapcsolatra gondoltál vele...

2022. jan. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindkettőt.
2022. jan. 22. 09:44
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Ha évek óta csak lelkizel a csajjal, de nem voltak testi kontaktok, akkor azt már nem lehet helyrehozni, mert a szemében nem vagy férfi.
2022. jan. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem volt testi kontakt (csók, szex) akkor nem igazán. Az ilyen csajok sokszor tényleg tudják jól és tényleg leszarják. Vagy nem merik felhozni, mert nekik a barátság kell és nem akarják, hogy besértődj. Vagy ha ez nem szoros barátság és nem találkoztok 1-2 hónapig vagy több, akkor meg lehet próbálni.
2022. jan. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyszer volt ilyen, én a lány voltam, és "nem akartam eszrevenni" hogy oda van értem. Utólag már kicsit bánom.

Merlegelj, de szerintem mondd el neki.

L27

2022. jan. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, nekem is volt ilyen haver-csaj, mondjuk nem voltunk ilyen nagy lelkitársak, jól elvoltunk, hülyeskedtünk stb. Elég jó csaj volt, jó pasikkal kefélt. Nekem eszembe se jutott rámozdulni, nem az ő kategóriájaba tartozom. Utólag hallottam vissza egy haveromtól, hogy végig arra várt, hogy levarrjam.
2022. jan. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!