Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csinálnátok? Más nőket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok? Más nőket kívánok.

Figyelt kérdés

Van itt olyan aki kapcsolat mellett ment el prostihoz(pl:rosszlanyok)?

5 éve vagyok kapcsolatba, de valahogy már nem az igazi, kilépni nem akarok belőle mivel szeretem, viszont, valahogy mégis mással akarom a szexet.

Gondolkodtam hogy el megyek egy prostihoz, de, valahogy mégse merem megtenni hisz szeretem a barátnőmet, de egyszerűen más nőket kívánok.

Keveset is vagyunk együtt mostanában, 40 km a távolság kettőnk között heti 2 legjobb esetben 3x találkozunk. A szex jó viszont így 5 év után mégis másra vagyom. Van itt aki prostihoz ment kapcsolat mellett? Megbánta?



2022. jan. 24. 20:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
49%

Bármennyire is el van ez ítélve a mainstream társadalomban, de ez egy sűrűn feljövő, teljesen átlagos és normális vágy.

Az a baj, hogy csak nagyon kevesen vannak, akik ezt képesek a helyén kezelni.

2022. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%

én is kívánok más nőket, de beérem azzal, hogy időnként kifantáziálom magam (és amit csak lehet, a feleségemmel élek meg)

ha nem lenne gerincem, akkor se mernék szexuális kalandokba vágni. engem a jó szex szerelmessé tesz. ha valaki mással is átélnék jó szexet, az szerintem elég hamar kikezdené a kapcsolatot

2022. jan. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Próbálom a helyén kezelni, ezért nem is tettem még meg. Leginkább azért mert az ő érzéseit helyezem előtérbe nem az enyémet. De mégis megvan bennem az a késztetés, hogy el menjek egy prostihoz és ha még nem is szexelni, de egy orálra.

Leginkább valószínűleg a kíváncsiság hajt, ki is néztem egy jó nőt, fiatal bomba csaj.

24 éves vagyok ő a második lány akivel lefeküdtem, ezért is vonzódhatom - kivanhatok más nőket... Vagy a kíváncsiság hajt nem is tudom.

2022. jan. 24. 20:54
 4/28 A kérdező kommentje:
2-es, de gondolom nem ő volt életedben az első vagy esetleg a második nő akivel szexuális kapcsolatot létesítettel, mert nálam ez lehet a baj, hogy csak két nővel voltam még eddig, és a kíváncsiság a vágy bennem van hogy milyen lehet más nővel is.
2022. jan. 24. 20:58
 5/28 anonim ***** válasza:

4 Ez nem így működik. Ha 100 nővel lettél volna, akkor sem tudod magad egy életre előre kiélni. Mindig feljön ez a vágy akárhány éves is vagy és akarmilyen is a kapcsolatod, csak idő kérdése.

Azt, hogy:"Az a baj, hogy csak nagyon kevesen vannak, akik ezt képesek a helyén kezelni." nem rád értettem, hanem éppen a másik félre.

Igazából, ha valaki ezt nem engedi meg neked az szimplán önző és/vagy fél. Mégis ez a társadalmi norma.

Érthető hogy miért, alacsonyabb tudatossági szinten ezzel biztosabbnal tűnik a kapcsolat, de sajnálatos hogy még mindig ennyi ember benézi ezt az egyáltalán nem logikus lépést.

2022. jan. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

"2-es, de gondolom nem ő volt életedben az első vagy esetleg a második nő akivel szexuális kapcsolatot létesítettel, mert nálam ez lehet a baj, hogy csak két nővel voltam még eddig, és a kíváncsiság a vágy bennem van hogy milyen lehet más nővel is."

beletrafáltál, ugyanis ő volt az életemben az első (nem az első kapcsolatom, de az első, amiben rendesen szexeltem, nem csak petting meg hasonlók)

biztos izgalmas lenne másokkal, de amennyire magamat ismerem (meg amennyire mások tapasztalait ismerem), nem múlik olyan sok azon, hogy kiélted-e magad, vagy sem. aki nem igazán monogám agyilag, az élete végéig ilyen marad, fejben kíván másokat is. ahogy telnek az évek, úgy kezdi egyre több ember unalmasnak, megszokottnak érezni.

na meg úgy érzem, nem annyira jó nők más nők. a legénybúcsúmon volt vetkőzés és tapi (előre megbeszéltük, hogy ez belefér), egynek jó volt, de igazából csak megerősített abban, mennyire rá vagyok kattanva a páromra.

2022. jan. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
16%

Én most vagyok egy ehhez hasonlóban. Én sem merem meglépni, mivel sosem jött fel bennem ez. De most valahogy előjött, mondjuk rátesz egy lapáttal, hogy nem jó a szex a párommal, de 4 évem van benne, rengeteg érzelem, idő, energia, pénz stb.

Én rengeteg csajt mentettem le, de félek meglépni, néha olyan hülyeség megy a fejemben, hogy ha óvszerrel menne a dolog akkor ugye nem megcsalás, mert fizikailag nem érintkezik a pénisz a huvellyel. Na tudom ez nagyon beteg már, de próbálom felmenteni magam, hogy de ez akkor sem megcsalas.

Azon is agyalok, hogy valami nagyon öreg, ronda prostihoz kellene menjek, egy igazi vállalhatatlan nővel mert akkor ha kiderulne esetleg és megmutatnam a páromnak, hogy na vele volt akkor nem érezné azt a megcsalas érzést megiscsak.

Na meg félek, hogy mivan ha egy lavinát indít el bennem, jó legyen egy aztán soha többé, de mivan ha rákapok és minden héten kell, vagy minden nap.

Nagyon vigyázni kell ezzel mert nagyon könnyen elkapja az embert a gépszíj és pillanatok alatt kettős életet lehet élni egy ilyenben.

2022. jan. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
De ha a barátnőd is szeret, csak más férfiakkal kívánja a szexet és egyéjszakázik vagy alkalmizik valakivel, majd fogd be a pofád.
2022. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
75%
Megéri az 1 óra hosszás félre dugás, azt hogy utána ha kiderül szakítson veled a barátnőd? Remélem fordított esetben te sem lennél kiakadva ha más pasival szexelne, hiszen csak hajtja a kíváncsiság.
2022. jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
73%
Azt nem értem, hogy az élet prostizás nélkül is bonyolult. Miért nézegetsz prostikat, miért fantáziálsz róluk? Ne engedd be ezt a jellegű kísértést az életedbe. Mert ha beengedsz egy kísértést, az egyre csak erősebb lesz. Gondolj bele abba, hogy milyen iszonyatosan megalázó egy nő számára, ha egy férfi prostival csalja meg. Foglald el magad ÉRTELMES dolgokkal, amik örömet szereznek. Legyél hálás, hogy olyan társad van, akivel most jó. Rengeteg embernek nincs párja. És azért hangsúlyozom, hogy "most jó", mert majd eljön az az idő, amikor tényleg nem lesz jó, mert konfliktusok lesznek vagy belép valamelyikőtök életébe spontán módon egy másik nő/férfi. Na majd akkor lesz igazi kísértés, de az emberibb, érthetőbb, mint a prosti.
2022. jan. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!