Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 éves tapasztalatlan fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves tapasztalatlan fiú mindenképpen hátrány a való életben?

Figyelt kérdés

Tudom hogy itt majdnem mindenki azt fogja írni hogy igen. De a való életben tényleg ennyire fontos ez egy kapcsolatban? Nem inkább maga az ember a fontos, viselkedés, stílus, személyiség?

Tényleg fontos az hogy milyen az ágyban? (nem élvezek el hamar) Nem jó az ha majd az adott lánynál jövök bele?

Nem vagyok szűz, de tapasztalt sem.


2022. jan. 25. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne a gyakorit vedd figyelembe a valódi élethez. Ez a gyakori oldal egy hamis világot ad vissza számodra. Valódi életben te vagy ott és az a másik lány,lányok. Amit itt mondanak ne hidd el, hanem az számít, amit az adott lánnyal megélsz a valóságban.
2022. jan. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az hátrány, hogy te ezen rágódsz, keresed magadban, hogy miért lesz rossz. Na, ez hátrány. Ne csináld! Értékes, vagy, lehet téged szeretni. Viszont legyenek céljaid, haladj ezek felé, nem a pénzről beszélek, hanem valami, ami szenvedélyesen érdekel. Kis terápia rád férne valszeg, ha így vívódsz magaddal. De legalább ezeket olvasd el: Ha a férfi beszélni tudna, Fogadj örök hűséget magadnak

49f, ugyanilyen hülye voltam, nekem nem múlt el magától.

2022. jan. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha úgy kezdet a randit, hogy szűz vagyok, akkor hátrány. honnan tudod hogy nem mész el hamar, ha szűz vagy? az nem számít hogy magadnak sokáig tudod csinálni. legtöbbször baromság az itt írtak. de ebben nem. ne áruld el, a te korodban ugysem jön fel a téma
2022. jan. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Most már elviszlek kurvázni, de ne írd már ki minden nap ezeket. Kiválasztasz egy prostit én lebeszélek vele mindent neked csak annyit kell csinálni hogy bemész az ajtón és megdugod!
2022. jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem hátrány lenne
2022. jan. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!