Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero lányok! Ha egy leszbiku...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero lányok! Ha egy leszbikus barátnötök megpróbálna titeket megcsókolni, hogyan reagálnátok le?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy mondjuk félreérthetö jeleket küldtetek a barátnötök felé, de önszántatokon kívül, ezért bepróbálkozott nálatok. Ti megpróbálnátok vele megbeszélni, bocsánatot kérni, hogy összezavartátok, bár nem szándékosan vagy megpróbálnátok inkább kerülni ezentúl a társaságát? Szerintetek ez egy olyan ok, ami véget vethet egy barátságnak? És ez a kínos szitu után kinek kellene nyitni a másik felé?

2022. jan. 26. 09:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%
Felpofoznám.
2022. jan. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem venném rossz néven, ha tetszik a lány akár folytatnám vele, ha nem, akkor se lenne gond, meg mondanám, hogy ne folytassuk, és hanyagolja a jövőben az ilyet.
2022. jan. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
A fiúkat szeretem, de a legfinomabb csókja a barinőmnek van. :)
2022. jan. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
41%

Tiltakoznék. Tartsa már tiszteletben hogy szexuális téren nem érdekel. Ha nyomul, erőszakoskodik a tiltakozás ellenére is, ütnék. Ugyanúgy mint egy erőszakos férfival szemben. És nem, nem kérnék bocsánatot mert ő olyan dolgokat magyaráz bele a semmibe ami nincs. Szép is volna ha én kérnék bocsánatot attól aki rám mászott...

Amennyiben felfogná hogy mint társ, partner nem érdekel, és nem lenne erőszakos, nem vetnék véget a barátságnak.

2022. jan. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudja hogy a fiukat szeretem,szerintem nem csókolna meg de ha mégis nem lenne semmi se megbeszéljük és kész.
2022. jan. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%

Azert itt eleg erdekes baratai vannak egyeseknek. 😅 Mármint nyilvan ha valaki random megcsokol azt lehet en is felpofoznam vagy ilyesmi, de akivel tobb eve baratok vagyunk, es nem csak haverok, vagy ismerosok azt nem hiszem, hogy "leutnem". 😅

Vannak leszbikus baratnoim, de azt batran merem allitani, hogy egy sem olyan, mint fentebb irtak, hogy eroszakos es nyomul es nem all le es le kell utni. Akkor nem lenne koztunk baratsag sem...

Ha meg valaki egy ketes helyzetben megcsokolna, akkor tekintve a tobb eves baratsagunkra megbeszelnem vele, hogy miert, mi volt az indok meg ilyesmik. Ezert vagyunk baratok mert ismerjuk egymast, kitartunk egymas mellett, segitjuk egymast... 😅

2022. jan. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
23%
Én meg azt mondom, elég érdekes az a barát, aki tudja hogy hetero vagyok, de erőszakkal rám mászik. Úgyhogy ne csodálkozzon ha minden módon tiltakozok.
2022. jan. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
17%
Na én egyszer láttam ilyet buliba, a leszbi csaj lesmárolta a barátnőjét, az adott neki erre egy pofont, utána a leszbi csaj visszonozta de úgy hogy a heteró már nem akart pofozkodni:)
2022. jan. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
30%
És ez neked vicces? Hoz a zaklató megüti az áldozatát? Neked poén hogy az áldozat nem mer védekezni?
2022. jan. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
7-es, a kérdező nem úgy írta, hogy a leszbi lány erőszakkal rad mászik, hanem pl szájon puszil, megcsókol, igaz, kérdezés nélkül. Szerintem egy jó barát nem vág pofon egyből, hanem max elhúzozkodik, ha elég intelligensek mindketten, akkor a leszbi barátnő felfogja az elutasító jelet, es témának sem kell lennie, ha nem akkor értelmesen megbeszélik.
2022. jan. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!