Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fiúk, férfiak! Ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ha a barátnőtök megcsókolna egy másik nőt, akkor azt megcsalásnak élnétek meg?

Figyelt kérdés
A logikus válasz az igen lenne szerintem, de több olyan srácot is ismerek, akit nem zavarna, ezért gondoltam megkérdezem, mi a ti véleményetek. :)

2020. jan. 20. 00:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

én igen

ha csak valami egyéjszakás csaj, akkor még be is jön, de kapcsolatban legyek én az egyedüli

2020. jan. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem és nem is zavarna. Amíg férfiként engem akar, addig nincs problémám.
2020. jan. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
egyenesen örülnék neki, ha a csajomnak csaja lenne.
2020. jan. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Csak akkor nem zavar ha a másik lány is jólnézki és az asszony bedodja a közösbe! :D
2020. jan. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Így van ha édes hármas akk oké más eset kizárva!
2020. jan. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Mi meg is beszéltük, hogy a párom egyik titkos vágya, hogy kipróbálja egy másik nővel.


39F

2020. jan. 20. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Normális férfiként nem vagyok féltékeny más nőkre. Ha 2 nő csókolózik az maximum kíváncsiság, bohóckodás kategória, nem megcsalás.
2020. jan. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hogy lányként válaszolok, de a párom azt mondta, mikor beszéltünk erről, hogy őt nagyon furcsán érintené a dolog. Nem titkolom, hogy vannak biszexuális hajlamaim, és mindig is kíváncsi voltam arra, hogy milyen lánnyal. De mivel én pont hogy egy kapcsolatot is el tudnék képzelni lánnyal, a csóknak is akkora súlya van mintha egy másik férfit csókolnék meg. Szóval én nem tudnék tükörbe nézni ha ilyet csinálnék
2020. jan. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

Nem nézem annak. Van baràtnője, had nyalakodja ki magàt. Utána sokkal tüzesebb az ágyban.

Ha pasit csókolna meg akkor repülne.

2020. jan. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Jajj kis fiúk. Majd egyszer felnőtök. Majd ha a csajod megcsal egy nővel és bele is szeret, akkor nézhettek! Tudjátok egy biszex nő nem csak szexuálisan vonzódhat nőhöz, hanem érzelmileg is. Ostoba birkák!
2020. jan. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!