Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha már a barátnőm 16 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha már a barátnőm 16 éves kora óta szexel én meg 24 évesen vesztettem el?

Figyelt kérdés
Kicsit irigylem őt hogy 16 éves kora óta szexel, lányként igaz könnyebb erre embert találni. Mennyi jó dolog dolog történhetett vele szexuálisan, meg ő már kiélte magát. Én 24 évesen vesztettem el vele (ő 22 éves most). Kicsit lemaradva érzem magm. Ő csinálta jól amúgy.
2022. jan. 26. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Mennyi jó dolog?

Mire gondolsz mivel van elötted?

2022. jan. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Sokkal van előtte, kár tagani. És ha ezen rugózol, előbb utóbb kicsinálod a kapcsolatot.
2022. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

"Kiélte magát."


De az jó, nem? Ugye, csomószor azért dobja egyik a másikat, mert "még ki akarja élni magát", mert az emberek nagy része rohadtul fél attól a gondolattól, hogy ezután már csak csak azzal az egy emberrel szexelhet. Ezért egy idő után továbbáll, vagy kiteteti magát.


Szóval, szerintem nem gáz. Mert akkor talán meg tud melletted állapodni.

Akár.

Mittomén.

Próbálom a dolog jó oldalát nézni.


A rosszabb oldala az, hogy milyen virgonc már hogy ilyen korán kezdi. Te meg kihagytad a jó tini éveket. Na mindegy, ne depizz ezen sztem.

2022. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
És miből gondolod, hogy biztos, hogy jó volt neki? Nekem az első két pasimmal borzasztó volt. :)
2022. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

4# Na ezaz :) Gondolj arra, hogy nem véletlenül vannak azok a pasik a múltban ;)

Ne agyalj ezen, legyél neki TE a legjobb ;)

2022. jan. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Egyaltalan nem gaz. Nem mindegy ki mikor vesztette el? :)
2022. jan. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Az én élettársam (nő) már 9 évesen kezdte én meg gyakorlatilag vele 36 évesen először. És? Lemaradtam valamiről? Nem igazán érzem a súlyát ennek a dolognak. Jó a szex de elvagyok nélküle is. És nem nem most próbálom bepótolni a fiatal éveimet, mert vár azt hinné valaki aki későn kezdi az reggeltől estig csak szexelni akar... háát nem
2022. jan. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!