Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nőnek a szopás belefér,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek a szopás belefér, de az hogy foglalkozzon kicsit a golyókkal is “undorító” kérés, arról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2022. jan. 26. 23:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%

Az, hogy furcsa. Vagy mindkettő vagy egyik se, de ezt így nem tudom értelmezni. Legalábbis én. Mondjuk volt itt korábban egy herés kérdés, ami kost beugrott. Valami olyan volt, hogy a nőknek izgatóak-e a herék. Szinte egyedül írtam igent, rengeteg olyan válasz jött, hogy 'furcsák' vagy 'semleges' vagy 'nem izgat, de ha kell foglalkozom velük' vagy olyan is volt, hogy 'undik'. Nagyon meglepett. Szóval elképzelhető, hogy tényleg van olyan, akinek a herék undik és a szopást is csak bevállalja. Szomorú, de hát nyilván neked ke eldönteni, hogy ez neked megfelel-e vagy keresel egy normális nőt.

N

2022. jan. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ehet bizalom kell. DE nekem nőként a szex arról szól h elfogadjuk egymást ahogy vagyunk és a döntéseinket is. Ergo ha nekem valami nem akkor nem. És ez oda vissza menjen. Viszont lehet a csajodnak nem jön be a heréd vagy kellemetlen szagú neki. Hiába mosod akkor is az lehet az is. És nem is biztos h szeret szopni is téged.
2022. jan. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem valahogy alap, mivel elég jó is vagyok benne. Vonzani nem vonz, de ha a partnernek tetszik...
2022. jan. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen természetes, hogy orális kényeztetés közben a párom golyóival is foglalkozom (csók, nyalogatás, simogatás stb). Ő ezt nagyon évezi. Ami a férjemnek jó, az nekem is jó.
2022. jan. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs különösebb véleményem. Mindenkinek megvanak a sajá preferenciái és korlátai, hogy mi fér bele, és mi nem. Személy szerin t nem értem mi undorító van a golyókban, de ha neki ez nem fér bele, azt tiszteletben kell tartani. Egyébként nekem is eszembe jutott, mint ami korábbi válaszolónak, lehet hogy alapvetően a szopás se fér bele neki, csak megcsinálja a kedvedért.
2022. jan. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom csinálni és velük is foglalkozom, sőt van, hogy alatta is.. nem értem én sem.
2022. jan. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
Biztos nem találja esztétikusnak a heréket, vagy a "textúrája" nem jön be neki, előfordulhat.
2022. jan. 27. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

Nálam ez kb. olyan, mintha nem foglalkoznék a melleivel, hiába szeretné.

Nem is értem azokat a nőket, akik ótzkodnak a heréktől?!

2022. jan. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
41%
Hát én pl. ódzkodom attól, hogy a férfi nemi szervének bármelyik részét bevegyem a számba, meg lehet érte kövezni, de ilyen is létezik. Sokféle oka lehet, mint úgy kb. mindennek. Az se biztos, hogy az illető meg tudja magyarázni.
2022. jan. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Imádok szopni is és imádom a szőrös golyókat is!
2022. jan. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!