Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy fizetős lánynak kifizet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fizetős lánynak kifizetem az anált de a méretem miatt mégsem jön össze akkor visszaadja a felárat?

Figyelt kérdés
2022. jan. 27. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Ezt The Dark Passengertől kérdezném meg, ő van ebben otthon. Persze nem előfizetői oldalról.☺️
2022. jan. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális akkor igen

Ha lehúzós, akkor nem


Ha rutinos, akkor először engedi, de jól összszorítja magát hogy tényleg ne tudd betenni, meg amíg próbálkoztok le is lankadj, és azért nem fizeti vissza az anál pluszt mert próbáltátok de nem megy

2022. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Ha rendesen ki van tágítva, akkor elvileg be kéne férnie, az emberi fenékbe elég nagy dolgok is beleférnek.



Az, hogy durva vagy vele, és emiatt nem jön össze, már más kérdés.

2022. jan. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Előre jelezd telefonon, ha nagy méreted van, akkor eldönti vállalja vagy sem. Ha vállalja, valószínűleg össze is fog jönni. Nyilván akkor, ha figyelmes vagy.
2022. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Ha jo fej ha nem akkorse adja vissza. Mert az idejet raboltad igy is igy is. Nagyon ritka ha vissza adja. Es ha nem akarsz kiados verest akkor veletlen se kerd vissza. 1x elofordult hogy hama mentem el es tok szarul esett es latta a prosti rajtam es kerdezte vissza adjam a penz felet. Persze nemet mondtam. Na o nagyon jo fej volt uta meg dumaltunk meg az agyban. Ritkaz az ilyen.
2022. jan. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Azért ahhoz, hogy egy hivatásosnak, aki amúgy vállal anált, ne férjen be, elég nagy méret kell. Ha te valóban rendelkezel ekkorával, akkor azt illik előre jelezni, és akkor később nincs vita. Ugye, milyen egyszerű megoldás? :D
2022. jan. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
A legtöbb prostinál oda van írva: "méretfüggő". A prostik 90-95%-a NEM fogja visszaadni a pénzt, hanem valamit összeszerencsétlenkedik de a zsozsót már megtartja ha egyszer a markába nyomtad (ezért csinálja nem a te boldogságodért). Csak a korrektebb prostik fognak visszaadni a felárból valamennyit.
2022. jan. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha normális a lány, akkor nem fizettet ki veled olyat, amit nem vettél igénybe. De mnden lány más, szóval ezt az adott hirdetőtől kérdezd meg.
2022. jan. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha befért a makkod de tovább nem, akkor 20% kevesebbet kell visszaadnia.
2022. jan. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!