Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fizetős 'amatőr' férfiakat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizetős 'amatőr' férfiakat hol találhatnék?

Figyelt kérdés

Nem rosszlányokos alja emberek érdekelnének, hanem valamivel normálisabb férfiak, akik mondjuk vállalnak néha ilyesmit (felőlem lehet szimpátia alapon is, mivel nem vagyok ronda). Esetleg puncson sugarmommyként regisztrálva? De én nem havi támogatásban gondolkodom, hanem csak 1-2 alkalomban. Nem tudom ott vannak-e olyanok, akiknek ez is pálya.

Mielőtt valaki megkérdezné miért nem keresek társkeresőn szexpartnert: egyoldalú kényeztetésre vágyom.

(nem itteni ismerkedési céljából írtam ki a kérdést)


2021. dec. 31. 00:04
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Csak úgy találni őket az elég érdekes. Akiket valamennyire ismersz, azokkal megegyezés alapján képzelhető el.
2021. dec. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
63%
A csak nyalásra is ugró lúzerek tucatjainak privát üzenetei érkeznek: 3...2...1 :D :D :D
2021. dec. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
#1: Ha ismernék szimpatikus pasikat, akik lefeküdnének velem, akkor tárgytalan lenne a dolog. Gondolom ez logikus. Random ismerőseimet meg nem fogom kérdezgetni ilyenről.
2021. dec. 31. 00:11
 4/35 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán nem kommunikálsz velük, úgy tényleg lehetetlen.
2021. dec. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Én írtam neki 🤗
2021. dec. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Kézzel vagy szájjal parancsolnád?
2021. dec. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Erre találták ki a tindert.
2021. dec. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
5. és válaszolzt?
2021. dec. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

7.-nél a pont.


TINDER, és már holnap, ingyen megrak 8 kan.

2021. dec. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Akik korábban tiltásra kerültek, azoknak eleve nem is tudok válaszolni. Mellesleg írtam, hogy nem itt ismerkedek. A kérdésemet nem ártana újra elolvasni.

#7: Direkt leírtam, hogy miért nem sima szexpartnert keresek.

2021. dec. 31. 00:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!