Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok előny vagy hátrány az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok előny vagy hátrány az ha egy fiú nem "kiélős" típus?

Figyelt kérdés

Én nem vágyom sok lányra, komoly kapcsolatot akartam mindig is. Szórakozás, bulizás sem az én világom.


Normális ha én ilyen vagyok? Nekem nem kell csalódás, kiélés ahhoz hogy komoly kapcsolatban tudjak lenni,


2022. jan. 29. 11:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen vagyok,csak lányban. 22.
2022. jan. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

jaja én is ilyen vagyok

21L

2022. jan. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Nem azért nincs barátnőd, mert nem vagy bulizós típus, hanem azért, mert nem vagy magabiztos. Tehát teljesen felesleges arra fogni ezt, hogy nem vagy egy partyarc. Más sem az. Vannak lányok, akik nem buliznak, de ők is a magabiztos pasikat szeretik.


A fenti szöveggel tehát nem fogod tudni magad eladni.


(egy pasi)

2022. jan. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Ha 0 tapasztalatod van, és minden amit fel tudsz mutatni, az ez a sablon szöveg, akkor hátrány. Majd pár hónap/év kapcsolat után rádöbbensz, hogy hoppá, alig éltél, mást is ki kéne próbálni. Valószínűleg fiatal vagy még.
2022. jan. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

#4


Az még a Jobbik eset, ha fiatal. Ha már idősebb, és még mindig ilyen gondolatai vannak, nagyobb a baj.

2022. jan. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kérdésed alapján egy önbizalomhiányos srácnak tűnsz inkább. A csajoknak azért olyan pasi kell, aki nem unalmas, de nem csalja meg fűvel-fával. Nekem például sose jöttek be a nagy bulizósok, de az otthon punnyadók sem. Az az arany középút a legjobb.
2022. jan. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak aztán 40-es korában ne jöjjön a kapuzárási pánik, hogy mégse élte ki magát.


És jól látod a csalódás máshonnan is jöhet, nem kell ahhoz bulizósnak lenni, az élet már csak ilyen.


Aranyos, hogy még így állsz az emberekhez, élethez.

A komoly kapcsolathoz más kell, az embernek kellő önismeret is. De azt vettem észre, hogy ez valahogy nem fekszik az embereknek. Mindig hajtanak valamit és mikor meg van, sokszor még az sem elég, a sok munka miatt még kiélvezni se tudják. Van egy háza, munkája és alig él benne, mert fent kell tartani.

2022. jan. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

3


Ez egy jó nagy baromság. Igen magabiztos vagyok, bátran állíthatom, hogy szinte bármelyik csaj szerelmes lesz belém, amint beszélgetni kezd velem. Ettől független sosem voltam híve az alkalmi kapcsolatoknak, és valószínűleg soha nem is leszek. Kivételt képeznek azok az esték, amikor rendesen bevagyok mindenezve, de azokért a tettekért felelősséget nem vállalok!

2022. jan. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A bulizás, ivás, szórakozás hiánya nem hátrány. De ettől még nem leszel egy kívánatos fiú a lányok szemében. Persze attól se, ha bulizol orrvérzésig.

Növeszteni kellene egy kis személyiséget, mert ez a nemkiélős dolog, ez nem túl sok, nem túl mély, nem túl érdekes. Önmagában pont annyira érdekes, mintha minden nap buliznál.

2022. jan. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

8

az utolsó mondatod, de őszinte :) ismerős

2022. jan. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!