Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan hölgy még, akit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hölgy még, akit zavar ha a párja /férje az arcára vagy szájába élvez? De szopni szeret! Tulajdon képp csak a vége zavaró,hogy ne "oda " menjen. Esetleg semmilyen orálra nem hajlandó?Miért?

Figyelt kérdés

Ha szereted miért szereted?

Ha ellenzed miért ellenzed?



2022. jan. 29. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
A barátnőm ilyesmi. Régen nem szopott, aztán szakítani akartam vele, szopsz vagy mehetsz. Végül szopott és megszerette. Voltam jópár lánnyal már, akiknek diplomás szopotechnikajuk volt, de ez a jelenlegi hihetetlenul jól csinálja. De sajnos, mindig ott van "de". Egyszerűen nem szereti ha a szájába megy, mindig szólnom kell, hogy jön...végül megfenyegettem, ha nem nyeli le szakítok, végül lenyelte, de kb osszehanyta magát. Szerintem megtudná szokni, de annyi emberség és empátia van bennem, hogy ezt nem erőltetem már rá.
2022. jan. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A feleségem imàd szopni, de azt nem szereti ha lefröcskölöm az arcàt :) 30 éves
2022. jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Azért szeretem mert izgat, az nem baj ha a számban megy el, de le nem nyelem.

Viszont azt nem szeretem ha ő nyal.

2022. jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Én is szeretem az orált, de a sperma csak nyaktól lefelé mehet.

Egyszer engedtem a számba hamvas koromban, majdnem hánytam és órákig marta a torkom. Sose többet senkinek.

2022. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én imádok szopni és szeretem, ha az arcomra, melleimre élveznek. Le sohasem nyeltem, nekem nagyon szexi, amikor folyik kifelé a számból. Imádom!
2022. jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

1-es

ritka gyoker bunko proszto vagy!!-"szopsz vagy mesz"!!!

40N

2022. jan. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Az én nejem is szeret szopni,a száján kívül bárhová élvezhetek. Lenyelni viszont nem,mert azt mondja hányingere lesz tőle
2022. jan. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Én szeretek szopni. Az nem zavar, ha a számba élvez, de sosem nyelem le.

AZ arcomra nem szeretem, de pl cicire, hasra, popsira igen.

2022. jan. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
70%
1-es: Mi lenne, ha èn meg a szàdba sz..-nèk,ès megengednèm, hogy ne nyeld le?
2022. febr. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rá erőltetni az ilyesmit senkire sem szabad
2022. febr. 18. 06:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!