Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagymellű nőket is meg lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagymellű nőket is meg lehet unni az ágyban? Volt már alkalom, hogy megcsaltad a nagymellű párod kiscicissel?

Figyelt kérdés

A mostani sztereotípia, a mai hozzáállás mind azt súgja, hogy a nők csak kozepes/nagymellel számítanak nőnek...

Ezekután felmerül bennem a kérdés, hogy ha a nagymellű barátnőd után egy kiscicissel vagy, mennyire lesz rosszabb a szex?



#mell #szex #Nagycici
2022. jan. 29. 22:36
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
22/N
2022. jan. 29. 22:39
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Vannak kismelleket szerető férfiak is sokan. A megcsaló meg nem feltétlen, hogy azért csal, mert a masik lány jobb, csak plusz egy dugás plusz egy nővel növeli az önértékelését.
2022. jan. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Miért ne lehetne? Attól, hogy nagymellű, lehet uszadékfa. Nameg van, akinek kifejezetten a kicsi tetszik.
2022. jan. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A "Nagymellű nőket is meg lehet unni az ágyban"! Remélem megnyugodtál! (Már megbocsáss, de ez egy nagyon buta kérdés volt!)
2022. jan. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%
Nekem csak is kicsi jön be
2022. jan. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
szerintem ez nem cicimérettől függ...
2022. jan. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Te most valamilyen önigazolást keresel kérdező amit meg is fogsz kapni mert nyilván csak azokra a válaszokra fogsz figyelni amik megerősítik az elképzelésedet. Sok dolog van ami miatt a párok eltávolodnak, elhidegülnek egymástól ami idővel megcsaláshoz vezethet. Na a mellméret mint ok az utolsók között van. Én kifejezetten a nagy melleket tartom vonzónak de még én is azt mondom hogy sokkal többet számít az hogy kihez tartoznak azok a mellek. Kétszer voltam szerelmes az életemben, mindkétszer kis/közepes mellű nőbe. Nagyot tévedsz ha azt hiszed hogy egy nő vonzereje csak a melleiben van.
2022. jan. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Amikor kezdett kihűlni az ágy, akkor bebújtam egy kiscicis lány ágyába.

Nem a cicijén múlott, de nagyon nem jött össze a dolog, nem illettünk össze!rtán)

Így aztán visszamentem a régihez, és megtanultam értékelni!

(nagyon egy-húron pendülünk, az, hogy hatalmasak a mellei csak hab a tortán)

2022. jan. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%

Ennek kb annyi köze van a valósághoz mintha azt kérdezed, hogy vajon gyakrabban csalnak-e meg szemuvegeseket mint olyanokat akiknek jó a szeme.

Semmilyen összefüggés nincs. Aki olyan típus hogy meg tud csalni valamit az nagy eséllyel meg is teszi ha rossz a kapcsolat, mert gyáva kilépni. De kétlem hogy a mellméret lenne a szempont.

2022. jan. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Az olyan buta nőket szokták megcsalni, mint amilyen te vagy:/
2022. jan. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!