Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagymellű nőket is meg lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagymellű nőket is meg lehet unni az ágyban? Volt már alkalom, hogy megcsaltad a nagymellű párod kiscicissel?

Figyelt kérdés

A mostani sztereotípia, a mai hozzáállás mind azt súgja, hogy a nők csak kozepes/nagymellel számítanak nőnek...

Ezekután felmerül bennem a kérdés, hogy ha a nagymellű barátnőd után egy kiscicissel vagy, mennyire lesz rosszabb a szex?



#mell #szex #Nagycici
2022. jan. 29. 22:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%
igen, mindent meg lehet unni, és egzotikumként hat az, ami nincs. nem véletlen utazik annyi 40+ férfi a kis mellekre. a saját korosztályuk asszonyai körében elég megszokott a bőséges csöcs.
2022. jan. 30. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%
Páromat sose csaltam meg. Volt 50 kg és 90 kg is ezalatt. A melle is volt C kosaras és F kosaras is. Ha valakit szeretek, azt sose csalom meg. Szóval elég fura kérdés ez nekem. Nem a teste miatt fogok valakit megcsalni.
2022. jan. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Én meg a te válaszod tartom furának. Ugye tudod, hogy a C kosár vs F kosár és pl.egy A kosaras csaj között van különbség.

Én arra gondoltam, hogy volt-e már olyan aki megcsalta a kozepes/nagyobb mellű párját egy pici A kosaras mellű csajjal?

2022. jan. 30. 09:11
 14/16 anonim ***** válasza:
52%
Nagy cici fanként mondom, egy nő nemcsak a cicikből áll, sőt. Nagyon vonzó lehet egy kiscicis csaj is. De azért ha nagy melle van a csajomnak, az nagyon nagy pluszt jelent.
2022. jan. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
25%

Alapból a kisebbeket szeretem.

De a mostani barátnőmnek igen csak nagyok vannak.

Önmagában a nagy mellek nekem nem adnak olyan hűdesok plusz.

Kicsit lógnak is meg mitomén...szóval bőven nem tökéletes cicik.

Ha megunom akkor az egészet unni fogom,nem csak a dinnyéket,plane ha a csaj elkezdi a "nagy a mellem dolgozz csak" dolgot.


Szóval ha megcsalom egy kismellű lánnyal az nem a mellei miatt lesz.

2022. jan. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Volt.

Mindig a nagy mellek tetszettek. A páromnak is nagy van.

Aztán összeismerkedtem egy pici cicis csajjal, és imádtam.

Azóta pici melleket (is) szeretem.

2022. jan. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!