Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hosszútávon is lehet igény az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávon is lehet igény az emberre ha jól néz ki és jól csinálja amit?Vagy ennél több kell ehhez?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem bele a suli mellett szexkamerás munkába.

Egyedül és fiúval is:)Eddig szeretem csinálni és úgy gondolom külsőre is elég jó vagyok,sportos,formás alkat,barna bőr,szép arc,amik szerintem bejönnek a pasik többségének mint külső:)

De hosszútávon,pl 2-3 évig is lehet ezzel pénzt keresni ha az ember jól néz ki és jól csinálja?Vagy pár hónap után már nem lesznek új nézők és az embert úgymond elfelejtik?Akik meg addig néztek elkopnak egy idő után?Kinek mi a tapasztalata ezzel ha már csinálta vagy ha nem akkor mit gondol erről?


2022. jan. 30. 08:55
 1/1 anonim ***** válasza:
61%

“és az embert úgymond elfelejtik”



Sosem fognak elfelejteni, mivel nincs mit. Sosem ismertek, sosem szoktak meg. Egy ingerforrás vagy, amire ki lehet csapni a meccs előtt, ha felszedett 3 kilót az asszony, ha nem kell valaki a kutyának sem. Ameddig jól nézel ki, lesz rád kereslet. De max a nagyon-nagyon beteg embereknek fog a jelenléted jelenteni bármit is.

2022. jan. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!