Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet megerőszakolni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megerőszakolni valakit?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom elképzelni amikor hallani hogy ezt azt megerőszakolták. Egyáltalán hogyan tud a nő lábai közé kerülni, miközben ő védekezik? Összeszorítja a lábait,rugdos vagy bármi.

A másik meg hogyan tudja berakni ha nincs felizgulva és nem nedves? Be se megy, meg ha be is akkor fájdalmas a férfinak is.. szóval mégis hogyan??


2022. jan. 30. 19:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%
Csak a bunkók tudnak erőszakolni.
2022. jan. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
Mert szerinted ha egy 50 kilós alacsony nőt lefog egy 3x akkora férfi az nehézséget okoz a ferfinak? Ezt te sem gondolod komolyan.
2022. jan. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%

1) egy idő után elfárad az illető, esetleg késsel vagy fegyverrel fenyegeti vagy megveri és máris nem dog annyira ficánkolni. Esetleg le is sokkolódhat annyira, hogy képtelen védekezni. Na meg sokszor nem egyedül vannak, akkor meg a másik segít lefogni

2) ráköp egyet a farkára vagy valami. Itt nem a palinak fáj ez elsősorban... Aztán menet közben még az is lehet, hogy nedvesedik az áldozat. Nem mellesleg nem olyan ritka az sem, hogy a durvaság miatt valaki vérzik. Tehát így vagy úgy, de megoldják.

N

2022. jan. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Millió módon. Lehet, hogy a nő megijed, és nem is védekezik. Lehet, hogy leüti és elájul. Be tudja rakni, mert fel van izgulva. Az ilyen szemeteket nagyon is felizgatja az erőszak. A vagina nem egy száraz sivatag akkor sem, ha a nő nincs feliugulva bro. Nem kell tocsognia az aktushoz.
2022. jan. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos nagyon egyszerűen, ahogy azt előttem írták.

A problémát elsősorban abban látom, hogy elfogás után (már ha megtalálják a tettest) nem elég szigorú a büntetés.

Talán ha tőből lekapnák az erőszakoló szerszámát, akkor nem lenne kedve többé bántani másokat... :,D

2022. jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk csak néhány triviális forgatókönyvet mondjak:


A csávó beletesz valami szart a nő italába, amitől az kidől, és nem emlékszik semmire. Miközben öntudatlanul fekszik, nyilván nem mutat túl sok ellenállást.


Többen vannak a pasik, és így simán le tudnak szerelni bármilyen ellenállást.


Megfélemlítés. Zárt szobában, vagy a semmi közepén, kiszolgáltatva, ha félti az életét valaki, már lehet inkább nem védekezik.


Van még egy tipikus szürke zóna, egy konkrét példa, amit olvastam: 5 csávó ül egy nővel egy lakásban (munkatársak), az egyik bezárja az ajtót, és hidegen közli a nővel, hogy menjen a hálóba és vetkőzzön le, mert most ők öten mind meg fogják dugni. A nő teljesen leblokkol, bemegy levetkőzik, és hagyja, hogy végigmenjenek rajta. Elvileg beleegyezett, de pánikból, módosult tudatállapotban.


Ugyanilyen, amikor a nő valameddig benne van a dologban, de meggondolja magát, vagy valamire nemet mond. Csakhogy a pasi nem áll le, és ugyanaz történik, mint fent, azaz a nő leblokkol, és inkább tűr, majd csak utólag áll össze a kép. Ekkor is azzal szoktak védekezni, hogy a nő beleegyezett.


Szintén érdekes kérdés, amikor valamilyen hatalmi pozícióban lévő személy - pl edző, vagy tanár - él vissza a tapasztalatlan alárendeltek megfelelési vágyával. Itt is általában konszenzusos a dolog, csak éppen az egyik nem éppen adekvát okból egyezik bele.


Hát így.

2022. jan. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
58%
nehezen, én is csak úgy tudom elképzelni ha megfenyegeti, megveri vagy a nő leblokkol
2022. jan. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%
Ezt sosem értettem én sem, nekem még nyugodt körülmények között is kell néhány perc izgatás a farkamnak, hogy felálljon annyira, hogy be is tudjak hatolni. Bírkózás meg erőszakoskodás közben el sem tudom képzelni, hogy lesz valakinek olyan kemény, hogy betudja tenni egy ijedt nőnek. Meg oké, hogy valakinek erre áll fel, de honnan tudja az illető férfi, hogy fel fog neki állni az elsőnél? Azért nem mindennapi dolog ez az erőszakoskodás sem.
2022. jan. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
8, lehet azért, mert nem vagy szociopata/psychopata, mint a nemi erőszakot elkövetők többsége?
2022. jan. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Az erőszakoknak csak nagyon kicsi része az a fajta erőszak, amit te is leírsz, amit angolul egyébként "assault rape"-nek hívnak, tehát amikor az elkövető fizikailag kényszeríti az áldozatot, szétfeszíti a lábát stb. Nagyon sok esetben a támadó elsőként a nő fejét célozza, hogy kiüsse, vagy fojtogatni kezdo hogy részlegesen elaléljon.


Itt egy valós eset, a támadó rögtön fejre ment:

[Futónő fut, és észrevesz valakit a mögött efut] "Amikor úgy döntött, félreáll, és elengedi a gyanús férfit, az illető azzal a lendülettel lerántotta a földre. Makai Viktória ösztönösen ordítani kezdett, próbált segítséget kérni, de nem hallotta senki. A férfi ekkor kezdte el ököllel ütni az arcát, majd úgy leszorította, hogy nem kapott levegőt."


Általában az ilyen fotel-tudósok nem nagyon tudják, hogy az embert ha megtámadják, akkor nagyon nagyon gyakran leblokkol, lebénul. (Nem csak erőszak során, hanem rablás vagy egyéb fizikai inzultus.) Ez még akkor is így van, ha az ember tanult harcművészetet, de ha nem, akkor aztán tényleg gyakori. (Ilyenkor van az hogy "én biztos nem blokkolnék le" - de igen, öcsisajt, te is leblokkolnál.)


Szóval az assault rape során sem biztos hogy az áldozat védekezik, vagy azért mert a fejére mért ütés miatt nincs teljesen magánál, vagy azért mert leblokkol.


Illetve ennek két alága is van, lehet hogy a támadónál fegyver van, vagy pedig többen vannak és lefogják.


Ha fegyvere van, akkor értelemszerűen nincs is értelme arról beszélni, hogy miért nem védekezik, alapvető szabály hogy a fegyveressel nem szállunk szembe.


A többiek leírták, hogy milyen erőszak típusok vannak még, ahol eleve nem erőszakkal törik meg az áldozat akaratát, hanem droggal, fenyegetéssel, egyéb kényszerítéssel.


Amúgy nicns olyan, hogy "technikailag belement" mert igent mondott, igaz meg volt félemlítve. A megfélemlítéssel kicsikart látszólagos beleegyezés is erőszak.


Illetva ami még nem volt említve, az a 12 év alattival szexelni, ez mindenképp erőszaknak számít, mert a 12 év alatti még ha beleegyezik is, akkor sem érvényes.

2022. jan. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!