Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Sokan vagytok, akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Sokan vagytok, akiknek foglalkoztatja a fantáziáját, hogy megerőszakolják?

Figyelt kérdés

Számomra is meglepő, de 3 nő is a környezetemben gondolat szintén erre vágyik.

Miután ezt elmondták mindegyiknek mondtam, hogy eljátszanám velük, mert engem is izgatna egy ilyen, csak játék szinten, de érdekes, hogy egyik sem akarta.


Nem gondolnám én sem, hogy egy tényleges erőszakot élvezne bárki is. Miért szeretnétek?



2021. júl. 20. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. júl. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért mondták azok a nők, mert fogalmuk sincs az erőszakról. Teljesen más az az erőszak, amit a pároddal eljátszotok az ágyban.

Ha csak fele annyit átéltek volna azok a lányok, mint én, akkor nem mondanának ilyen égbekiáltó baromságot. De kívánom nekik, hogy sose kelljen átélniük még csak hasonlót sem.

2021. júl. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. júl. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem a tényleges erőszakról fantáziálgatunk ilyenkor, hanem a kiszolgáltatott helyzet az, ami vonzz annyi embert.

A megerőszakolt nők hidd el, sosem éreznék szexuálisan kielégültnek maguk

at az erőszaktól, még akkor sem, ha amúgy ők is fantáziálgatnak hasonlóról.

Szerintem ilyenkor inkább azt képzeljük el, hogy valami helyes, vadidegen csávó a falnak lök és szenvedélyessen és durván megdug :D A valóság viszont nem ez lesz.

2021. júl. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kérdés ami még felmerült, hogy vajon van segítségre szükségük? Ez valami lelki gondot jelenthet?
2021. júl. 20. 13:18
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs, ez szimplán fantázia. Vannak akik BDSM-ről (bár ez már lehet ebbe a kategóriába tartozik, de nemtudom, nem vagyok nagy guru ebben a témában) meg egyéb fura dolgokról fantáziálnak :D
2021. júl. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is izgat, de nem maga az erőszak, inkább a durva szex. Szerintem fordított esetben van szüksége az illetőnek segítségre, ha arra indul be, hogy tényleg megerőszakol valakit, nem csak közös megegyezésen alapuló durvulásról van szó.
2021. júl. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A tényleges erőszakot nem élveznék, de a határozott, domináns partnert aki a megfelelő helyen és időben "keményen bánik" velük igen - ez is a szubmisszivitás egyik formája (de NEM minden szub nő vágyik erre!).

Semmiféle lelki gond nincs velük, ilyen a szexualitásuk. A szexben és a BDSM-ben mindent szabad amit jogszabály nem tilt, egészségre nem ártalmas és mindkét fél élvezi.

2021. júl. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy épelméjű nő nem hinném, hogy arra vágyna, hogy ténylegesen megerőszakolják. Játék szintjén viszont teljesen más, mert az nem igazi erőszak, inkább egy sub-dom játék. Én is élvezem az ilyesmit, szoktunk is játszani a partneremmel, de ez hatalmas bizalmat feltételez, s a legtöbb nő esetében az egész csak addig izgalmas, amíg biztonságban érzi magát, s tudja, hogy van beleszólása a dolgokba.
2021. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Így van, a hatátozottság és dominancia az ami imponál a nőknek egy ilyen helyzetben, nem maga az erőszak.


Engem is csak úgy izgatna a dolog, hogy egy bizonyos férgival, aki vonz és akiben megbízok, hogy leáll ha valami már nem oké.

2021. júl. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!