Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prosztata masszás milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosztata masszás milyen érzés pontosan tudom "nagyon jó", " Óriási" De pontosan mivel másabb mint egy sima masztis élvezés?

Figyelt kérdés

Azt olvastam annyira remeg a test meg ájulási kozeli állapotot lehet vele elérni.

El lehet ájulni tole? És ha prosztatából elélvezel akkor utánna kilehet még verni?


Nem maszturbáltam 3 hete így jobban mukodne?


2022. jan. 31. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól csinálják akkor remegsz mint az állat
2022. jan. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elájulni azért csak nem fogsz, de elvileg sokkal intenzívebb az orgazmus így. Én nem éltem át, mivel nő vagyok, de láttam már első alkalommal pasit így élvezni. Szegény még meg is lepődött:D aranyos volt. Biztos összezavarja egy kicsit az embert, mikor először él át ilyet.

Igen, biztos intenzívebb lesz, ha előtte sokáig nem masztiztál

2022. jan. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Domi 2000 ***** válasza:
A barátnőm nagyon jól csinálja. Beleremegek és után rengeteg spermám jön, először robbanásszerűen aztán meg löketszerűen. Utána persze vagy félóráig semmi, de ismételhető. Kicsit gyakorolni kell együtt, de utána mindig úgy csináljátok.
2022. febr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!