Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan aki szokott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki szokott prosztata masszást csinálni? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Olyan srác(okra) pár(okra) lennék kíváncsi akik szokták a srác prosztatáját masszírozni.Ki szeretném próbálni és tippeket szeretnék kérni.Póz,praktikák stb.

Egy 19 éves srác



2017. júl. 18. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ez engem is nagyon érdekelne, hogy működik!
2017. júl. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem bonyolult, vannak videok neten
2017. júl. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Hű én még nem csináltam sosem, de ha lenne barátom és szeretné - örömmel csinálnám. Nagyon izgató lehet!


19/L

2017. júl. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
magamnak csinálom gyakran és nagyon jó
2017. júl. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Én nem tudom magamnak,akárhogy próbálom
2017. júl. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Fiatalok vagytok,rutintalanok,..de még csak fantáziátok sincs!De vágytok valamire,amiről nem tudtok semmit.Persze,ha egy idősebb ad tanácsot vagy randit,betojtok! :)
2017. júl. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

Moss kezet, és pucold ki, majd vágd rövidre a körmödet. (Műkörömmel, vagy hosszú körömmel ne közelíts! A pasid ijedtében meg sem áll Mekkáig, ha mégis!)

Ha gondolod, használj egy finom latex kesztyűt, de e nélkül is ügyes lehetsz. Kend be az ujjad síkosítóval, ez segíthet, de ezt is kihagyhatod.

Izgasd fel mindenféle módon a fiút, kézzel, szájjal, és csak utána kezdd meg a barlangászat előkészületeit.

Simogasd először a fent leírt pontokon – kívülről. Nyomd az ujjaidat a herék és a végbél közötti bőrfelülethez, és finoman masszírozva körözz. (ne úgy nyomd, mint a süket a csöngőt! Érzéssel csináld, a pasi reagálásából tudhatod, mi újság)

Ha úgy érzed, hogy felkészült, akkor csúsztasd finoman az ujjad a végbélnyíláshoz. (Melyik ujjadat? Mondjuk a mutatót, vagy a „bemutatót”, vagyis a középsőt.) Egy kicsit masszírozd a gyűrűs záróizmot, majd óvatosan és lassan haladva hatolj be. Segít, ha úgy csinálod, mint ahogy te elvárnád fordított helyzetben. Lassan vezesd fel az egész ujjadat, majd kicsit mozgasd körkörösen, meg ki-be, hogy ellazuljon.

Emlékszel, hogy hívtad az ujjaddal a csiga-bigát az óvodában? Na most ezt az ujjmozdulatot kell felidézned, finoman és érzéssel. Az ujjad hegye finoman érinti majd a prosztatát. A fiú jelzéseiből tudod, hogy gyengébben, vagy erősebben kell csinálnod. Közben persze azért ragadd meg a szerszámot is, és kényeztesd elölről is a kedvest. (FIGYELJ – azon kérlek ne sértődj meg, ha hamarabb megy el mint te, és akkora szédületes orgazmust produkál, hogy csillárt kell takarítani utána.)

2017. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

Itt a link is! De egyszerűbb lett volna elobb rákeresned.


[link]

2017. júl. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!