Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az olyan hármas szexnek mi az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan hármas szexnek mi az értelme, ahol a férfi nem szexelhet az új lánnyal? 2N 1F

Figyelt kérdés

Van egy gyerekkori barátnőm, aki mesélte hogy a párja (férfi)szeretne bevenni plusz egy nőt. Barátnőm engedte neki, azt mondta kíváncsi arra, ahogy más nővel van.. viszont csak orális szexet engedett illetve punci dörzsölést a farokkal.

Erre nem reagáltam neki semmit. Nem mertem megkérdezni, hogy így mi az érteleme. Ez a dörzsölés jó?

(Sose volt még részem benne így)



2022. febr. 1. 11:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Dörzsölés finoman persze hogy jó. Viszont akkor már nem értem miért nem rakhatta be?
2022. febr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom.
2022. febr. 1. 11:54
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

Mert egyszerű vagy, mint a faék.

Szerintem teljesen jó megoldás ez, ha valaki egy kicsit fél meglépni a 3as szexet. Első alkalmakra is jó a petting, de ha valakinek ennyi fér bele lelkileg, az is érthető.

Én kapcsolatban biztos, hogy kevésbé bántódnék meg vagy lennék féltékeny, ha a párom csak megcsókol vagy orálozik neki egy csaj, mintha dugnak is. Ez asszem logikus is.

2 lányos felállásnál pedig a lányok egymással is foglalkozhatnak, aminek a látványa önmagában is izgató lesz a pasinak általában.

Gondolj már bele, hogy szerinted nem izgalmasabb a helyzet, mint ketten szexelni otthon? Ha izgalmasabb, bármilyen kis fűszert is ad a szexhez, akkor meg már nem értelmetlen és megéri. Nem értem nálad miért csak a 2 véglet létezik. Inkább ez a fura.

2022. febr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Értem amit mondasz de fél munkát sincs sok értelme vêgezni. Ha ilyen nehezen vette rá magát az illető minek erőltetni?
2022. febr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%
Mármint #3ashoz szólok
2022. febr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Kinek a szemszögéből?

A pasi szemszögéből izgalmas hogy "két nővel lenni", még ha nem is ér hozzá a "beszálló" lányhoz akkor is élő leszbishowt lát, ha még hozzá is érhet az már szex, illetve hogy örömet szerez a párjának segít megélni neki a biszexuális vágyait.

A lány szemszögéből hogy biszex kalandokat élhet át.

A beszálló lány szemszögéből dettó, biszex kaland.

Hogy ez neked "elég-e", izgalmas-e meg mindenki saját maga dönti el.

2022. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

#4: A szellemi szintedhez mérten megpróbálom elmagyarázni mi a lényeg: az, hogy nincs behatolás, nem jelenti azt, hogy a nő nehezen vette rá magát. Mint ahogy írtam, lehet tetszik neki az ötlet, csak ez egy nagy lépés, sok benne a kockázat, így óvatosabban akar haladni. Valójában ez egy igen okos és tudatos lépés, hiszen mennyi olyat látni, ahol a pár egyik tagja megbánja, csak a másik kedvéért ment bele vagy a 3as után tönkremegy a kapcsolatuk. Igazából mindenkinek megfontoltabban kéne haladnia, akinek nincs tapasztalata vagy megfelelő önismerete.

A másik, hogy nem tudom miért hasonlítod a szexet a munkához. Illetve miért gondolod, hogy a szexben a behatolás az 'egész', anélkül nem érdemes semmit se csinálni, yemmi más nem nyújthat élvezetet és izgalmat. Alapjaiban rossz a gondolkodásod a szexualitásról, de ennek a kivesézése sokkal hosszabb lenne, mint amennyi energiát én szeretnék rád szánni.

#6-os gyakorlatilag ugyanolyan véleményem van, mint én🙏🏼

#3

2022. febr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%

#6 es #7

oralis szex viszont van, akkor mar nem ertem a behatolas miert mas? szerintem meg pont az oralis sokkal intimebb mint a behatolas.


tehat a kerdesre valaszolva szerintem semmi ertelme.

2022. febr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

#8: SZERINTED sokkal intimebb, mások szerint meg nem. Miért nem tudod felfogni, hogy minden ember más? Hihetetlen, hogy egyesek kajak azt hiszik, hogy mindenki pontosan úgy gondolkodik, mint ő:DD

Most akkor mondjam neked azt, hogy ha neked intimebb az orál és először csak szexet engedsz, utána maj később lehet szó orálról, akkor te hülye vagy és logikátlan amit csinálsz? A szexből lesz a gyerek, a nemi szervek egymásba illeszkednek, mégis mi lehetne ennél intimebb? Az, hogy a nyelveddel hozzáérsz egy testrészhez? Annál durvább dolgokat is vettél már a szádba, az mégse intim:D

De mindezt nem mondom neked, mert tisztában vagyok vele, hogy vannak olyanok is, akik így gondolkodnak. Ők akkor ehhez a szemlélethez fogják igazítani a szexuális életüket. Pont. Nekem ehhez semmi közöm. Megértem, de én nem így gondolkodom. Na erre vagy te képtelen.

2022. febr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, a 8as érti miről beszélek.


"A másik, hogy nem tudom miért hasonlítod a szexet a munkához."


Ezt nem szó szerint kell érteni..


"Illetve miért gondolod, hogy a szexben a behatolás az 'egész', anélkül nem érdemes semmit se csinálni, yemmi más nem nyújthat élvezetet és izgalmat. "


Pont ezaz,hogy ha már az orál meg minden belefér,ami szerintem is sokkal intimebb dolog mint a behatolás, akkor pont az már miért nem oké?


Na de nem is erőlködök többet, úgyis fogyatékos vagyok ahhoz ,hogy veled beszélgessek.

2022. febr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!