Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket zavar, ha a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar, ha a párotok boldog-boldogtalant lájkolgat instán is és Facebookon is? Mi lehet az oka, értelme ennek?

Figyelt kérdés

És ha ellenkező nemű képére szívecskével reagál, az jelent valamit, egyáltalán ennek az egésznek mi az értelme, csak kedves gesztus vagy mi? Vagy ezt fásult kapcsolatban lévő emberek csinálják, és a kihűlt érzelmek, az unalom egyik jele?

Én egyébként nem magamról beszélek, mert én egyedülálló vagyok, csak látom, hogy az emberek folyton ezt csinálják. Engem zavarna.

Alapból az zavar, hogy az emberek folyton a telefonjukat simogatják. Milyen párkapcsolatok ezek? Nem tűnnek túl tartalmasnak. Inkább maradok egyedül. Viszont a világ nem változik miattam, muszáj alkalmazkodnom...

Egyedül vagyok ezekkel a gondolatokkal? Ti mit gondoltok? Vagy túlpörögtem a témát kissé?



2022. jan. 23. 20:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs a kapcsolatunk róvàsàra akkor, azt csinàl amit akar.
2022. jan. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mert mi az a pont, amikor már a kapcsolat rovására megy?
2022. jan. 23. 21:00
 3/20 anonim ***** válasza:
23%

Én ilyennel nem is jönnék össze. Sokan azt hiszik, hogy ez ártalmatlan, de nagyon is érdekes okok állnak mögötte, amik sajnos olyanok, amik nálam kizáró okok egy kapcsolatnál.

Nekem nem egy kis nyálcsorgató sikertelen lúzer kell, hanem egy magabiztos férfi, akinek nincs problémája az önbecsülésével. Márpedig akik instapitsákat követnek és lájkolgatnak minden random csajt, azok nem ilyenek;)

2022. jan. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Amikor màr kezdenek cseten kezdenek flörtölni, ott azért ideje leàlni.
2022. jan. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#3 és ha valaki nem random csajokat lájkolgat, hanem ismerősöket? Az is nyálcsorgatás?
2022. jan. 23. 21:07
 6/20 anonim ***** válasza:
34%
Nem véletlenül vagy egyedül, azt hiszem.
2022. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#6 kifejtenéd? Hogy kell ehhez az egészhez hozzáállni? Tényleg érdekel.
2022. jan. 23. 21:20
 8/20 anonim ***** válasza:
96%
Egyszerűen nem érdekel, kit lájkolgat.
2022. jan. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekel!

Ha meg akar csalni akkor úgyis megcsal, ha meg nem, akkor nem!

Én nem tudnék ott ülni, és figyelgetni hogy mit csinál.

A gépébe soha nem nyúlnék bele!

2022. jan. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Sztem embere valogatja, kapcsolata valogatja h mi fer bele, egyik embernel lehet h semmi es kedves gesztus de vagod ha kozben kifejezi a partnere szamara h megbecsuli es megvan a bizalom akkor oke

De ha van a 2 ember kozott para meg mogottes szandekok, esetleg korabbi megcsalas stb akkor azért meger egy miset errol dumalni, aztan kiderul kinek mi fer bele es hogyan tovabb, ilyenkor szar lehet

2022. jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!