Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más szerint is szomorú, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más szerint is szomorú, hogy rengeteg férfi esik el a boldog párkapcsolat lehetőségétől a pénisze mérete miatt?

Figyelt kérdés

Most ne a gyakorit nézzük, ahol maximum 10cm legyen, esetleg 15cm, mert ezeket kis farkú férfiak írják, hanem nézzük a valóságot. Nők szerint 17-18cm hosszú és 4,5-5cm vastag az ideális méret. Minimum 15cm (de inkább több) kell ahhoz, hogy igazán élvezetes legyen a szex a nő számára. Ezt bármelyik nő megmondja. 15cm alatt hiányérzete van a nőnek még akkor is, ha esetleg van orgazmusa a kis mérettel is.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Ez csak pár kérdés a témában, de szerencsére itt is vannak bőven kérdések, ahol nem hazudnak ezzel kapcsolatban.


Visszatérve a kérdésemhez, szerintem nagyon szomorú, hogy sokaknál születéskor eldől, hogy boldog párkapcsolatra alkalmatlannak születtek. Tudom, hogy az élet igazságtalan, de akkor is...



2022. febr. 1. 15:26
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Az egója miatt sokkal több,
2022. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
95%
34F-nek igaza van, szemre biztos, hogy nem tudnám megmondani, hogy 14 vagy 16. Simán elhinném, ha valaki ráhazudná azt a két centit, és tudod, hogy miért? Mert valójában nem érdekel, a jó szex nem ezen múlik.
2022. febr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
16%

#10 Nekem is volt ilyen úgy tűnik engem egy egész életre tönkre tett. Persze voltak más traumák is az életemben. De ez eléggé nagyon dobogós helyen van.


A legrosszabb szakirodalom szerint lehet rajta változtatni egy nőnek intim torna gyakorlatok által.


De ki az a tini akkor, hogy ilyenen gondolkodjon és tudatában legyen ezzel mekkora helyrehozhatatlan traumákat tudhat okozni néhány szóval vagy gesztussal. Aki nő és tudatában van ennek nagyából mit okozhat így azt nem is minősíteném. De tudatos emberöléshez hasonló, hogy nem hal bele a szerencsétlen, de egész életét nyomorékon 'élheti' tovább le mert ez b@romira kihat további életére.

2022. febr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
22%

#13

Igen, nekem megkeseritette az életemet ez. Szörnyű. Mintha kasztralnak a férfit, onnantól fogva már saját maga szemében nem is férfi, hanem valami más.

Mai napig bennem van a dolog, rengetegszer kifejtettem már itt gyakorin, hogy nekem pl mit okozott. Már nincs is kedvem leirni, mert fáj. Gyűlölet, harag, bánat, bosszú....ezek vannak bennem.

2022. febr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
75%
Biztos szomorú, de speciel nem méregetem és nem a GyK-s farokhülyeségek alapján próbálok csajozni hanem élőben udvarlással. Eddig elég jól ment 😂
2022. febr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
44%
15-ös egy aranybogár. Én is őt választom.
2022. febr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
0%
#15 Lenne hova fejlődnöd emberileg.
2022. febr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

Most jól látom, hogy beoltottad, hogy nem a gyk-t kell alapul venni, majd önmagad igazolására 3 gyk topicot linkeltél? Ez csak nekem fura?


Amúgy, ha nem a gyk-t, akkor mit veszel alapul? Mi az igazság forrása nálad?

2022. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
31%
Brühü. Szétsírom magam. És engem meg az tett tönkre, hogy ronda volt az arcbőröm majdnem 40 éves koromig és még ráadásul nem is vagyok egy finom, törékeny, aprócska nő formás cicivel és popsival és az arcom sem szép és nagyjából egy kezemen megszámolhatom, hogy hány pasinak tetszettem. Na? És akkor mi a f.sz van?
2022. febr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
23%
#19 Nem jó ami veled történt. A két első mondatod, hogy belerúgsz másokba az sem jó.
2022. febr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!