Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az ciki, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ciki, ha nyáron alsónadrág nélkül mászkálok egy ilyen laza rövidgatyában?

Figyelt kérdés
Pl tavaly nyáron volt amikor a benzinkúton úgy mentem fizetni, hogy kicsit így himbálózott benne,meg szemmel is kivehető volt valamennyire. Ciki szerintetek?
2022. febr. 1. 22:21
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mármint a farkam himbálózott benne, ha valaki nem jól értelmezné.
2022. febr. 1. 22:22
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem, ha nem 20 centis faszod van vagy húspénisz vagy mi.

Exem gyakran ment így utcára (persze nem bálba, de boltba vagy autóval sokszor így mentünk) Szerettem nézni, ahogy picit kidudorodik neki. Na meg tetszett, hogy simán rámarkolhatok. Utáltam a feszes boxereket, amiknek a gumija miatt konkrétan nem tudtam fogdosni neki.

Na de ha nincs csajod: szerintem nem vészes, ha nem brutál feltűnő és nem elegánsabb helyre mész.

2022. febr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nekem 14 centis farkam van, de nekem is kidudorodik, ha nem veszek fel alsót, csak ezt a laza rövidnadrágot. Meg latszik ahogy himbalozik egy kicsit. :D
2022. febr. 1. 22:26
 4/15 anonim ***** válasza:
Amikor Balcsin vagyunk én sem veszek fel alsót a rövidnadrág alá. A hálós nadrágoknál nincs gond, a háló nélküliekben meg csak himbálózik. Nem látszik, csak ha feláll.
2022. febr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kb. senki sem fogja figyelni, szóval ha nem mutogatod akkor látni sem fogják.
2022. febr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát azért ha elmegy előttem valami fullos csöcsös csaj és feláll benne, akkor gáz van. 😅
2022. febr. 1. 22:58
 7/15 anonim ***** válasza:
63%

#6: Ha nem 15 éves vagy, csak tudod magad kontrollálni és nem áll fel egy kis szellőre:D

Amúgy exemnek is 14 cm volt, de neki lankadtan elég pici. Viszont így is láttam, ha nincs rajta épp alsó:D még nem zavaróan, de kiszúrtam na. Ha jó pasi vagy, akkor ki fogja szúrni 1-2 csaj, amúgy meg mindenki elszarja és fel se tűnik a 95%nak

#2

2022. febr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#7

Jó pasi az elég relatív. Inkabb mondjuk úgy, hogy akinek tetszem kiszúrja, akinek nem az meg leszarja. :D

2022. febr. 1. 23:15
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
#8: Igen igen. Csak akkor ciki, ha tényleg nagyon látszik. Pl néha látok bkv n olyan pasikat, akik a nyakukig húzzág a vászonnadrágot, ami miatt konkrétan még azt is megmondom, hogy mennyi ér és hogyan fut a farkán. Na ez undorító baszki. Múltkor egy akkora csomaggal utazott valaki így... lol. Én ültem, ő meg állt. Magyarul konkrétan szemmagasságban volt. Majdnem odahánytam. Ráadásul egy igen férdiatlan pasas volt, valami idétlen kockás barna öltöny szettben színes inggel és nyakkendővel, valami béna sapival xd szóval ott konkrétan azt hittem odaszólok, hogy ember vedd már észre, hogy milyen ízléstelen vagy. Vegyél már egy normál méretű nadrágot vagy legalább ne húzd fel ennyire... brrrr skkora zacsi rajzolódott ott ki, mint az öklöm
2022. febr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
😂 Nekem lankadtan kb. akkora mint a kisujjam, szóval nem annyira látványos szerintem, csak kicsit látni. 😅
2022. febr. 1. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!