Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak véletlen lehetett, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak véletlen lehetett, vagy erre azért ti szoktatok figyelni?

Figyelt kérdés

Kis összejövetelen az egyik nő szoknyát viselt és többször úgy ült, hogy eléggé ráláttam a bugyijára és szerintem észre is vehette, hogy láttam már elsőre is. Persze azért próbáltam nem bámulni, de nehéz így diszkréten nézni.


Nektek volt ilyen? Hölgyek, ti figyeltek azért arra, hogy ne látszódjon? Vagy lehet csak többszörös véletlen volt és csak én látom bele a dolgokat? Vagy mi célja lehetett ezzel, ha nem véletlen? Párkapcsolatban élő nőről van szó.


2022. febr. 2. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Szoknya alá általában veszek egy tapadós kis nadrágot ha a szél felfújná akkor ne a bugyim lássák.
2022. febr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. Ebben az esetben szél, meg más természeti erők nem voltak jelen, csak rövid volt a szoknya és látszódott, amikor úgy ült.
2022. febr. 2. 14:36
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Én nőként megfigyeltem, hogy borzasztó sok igénytelen prosztó csaj van. Még akik jól néznek ki, azok között is. Egy nő nem ül széttett làbakkal. Szerintem még nadràgban se!, na de szoknyában? És rohadt sok ilyen van. Mint valami tapló szétfolyik a széken, mindent is látni. Elképesztő. Semmi nőiesség és elegancia nincs manapság a nők többségében. Egy nagyon kis részük csinálja csak szándékosan, a legtöbb szimplán proli.

Te meg ne képzelj bele házasságot, ha rád néz egy nő.

N

2022. febr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt célja vele, hidd el, csak szerencsétlen volt a ruhaválasztás. Én is volt, hogy minit vettem fel, és végül olyan helyen kötöttünk ki, ahol kanapékra lehetett leülni beszélgetni egymással szemben, apró dohányzóasztallal. Olyan lehetetlenül lehetett leülni benne, hogy szerintem az enyémet is láthatták jópárszor. Ez van. Túléltem, te se gondold túl.
2022. febr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a válaszaitokat! 🙂
2022. febr. 2. 15:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Volt ilyen, de azért figyelek rá, hogy ne lehessen belátni. Jó, mondjuk kicsit jobban belemerül az ember a beszélgetésbe, akkor lehet óvatlanabb bizonyos mozdulatoknál, mert nem az első gondolata, hogy "vigyáznom kell, szoknya van rajtam".

Plusz mini, feszülős szoknyában vagy ruhában egyáltalán nem nehéz összehozni egy villantást pusztán azzal, hogy keresztbe teszed a lábad, vagy simán csak ülsz szorosan egymás mellé tett lábbakkal.

[link]

[link]

2022. febr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

Értem, köszi a választ!

Én is sejtettem, hogy nem szándékos lehetett, de na azért ott volt bennem a vágy, hogy ne az legyen. Nyilván mindenkinek jól esik, ha másért nem, ego növelésként. Így viszont sajnálom, mert neki meg baromi kellemetlen lehetett, ha észre vette, hogy én látom. Máskor ezt észben tartva nem hozok kellemetlen helyzetbe senkit.

2022. febr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!