Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon ez jelzés lehetett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez jelzés lehetett számomra, pusztán véletlen, vagy így volt kényelmes neki?

Figyelt kérdés

Pár napja történt. Félreértések elkerülése érdekében közölném, én vagyok a fiú, ő a lány.

Egyik iskolatársammal találkoztam a buszon, ő a barátjához tartott, én meg hazafelé. Mivel a buszon levő 4-es boxban ült, ezért vele szemben ültem le. Először még keresztbe tett lábakkal ült, de aztán pár perc beszélgetés után, már előszeretettel tárogatta a lábait. Elég szép látvány tárult elém, mivel csak egy kis farmer rövidnadrágot viselt. Feltételezem, észrevette, hogy többször odapillantottam, de a lábait ugyanúgy hagyta egészen a megállóig.

Még mielőtt tárogatott volna, többször végigfutott a szemem szép combján. Lehet, hogy ezt kiszúrva, gondolta, hogy mutat kicsit többet.

Nem tudom, hogy a barátjával mennyire komoly a viszonya, de nincsenek rég óta együtt.

Ui.: Ha vajon miniszoknyában van, akkor is megcsinálja?

Annak jobban örültem volna.


2015. aug. 16. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
szerintem direkt volt, de elég nagy ribi lehet a csaj.
2015. aug. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Nadrágban miért ne tehetné szét a lábait? Ha szoknyában van úgyis mindig összezárja. Így volt neki kényelmes.
2015. aug. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Na igen... Sokszor olyat képzeltek bele a dolgokba ami nincs. Gyakran megesik srácoknál, ebből vannak a félreértések.
2015. aug. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Az inkább volt ciki, hogy a lábaközét bámultad :-D

Ebbe semmi jelzés nem volt részéről.

2015. aug. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

rövidnadrágban aztán nem láthattad a pináját,ha csak nem nagy hájas puncija van :D


szóval szerintem kár elemezned, nem tárogatta,csak így volt kényelmes a nagy melegben ülnie!nem neked mutogatta magát ne aggódj.

2015. aug. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csak egonövelés ugyhogy buktad kisöcsi
2015. aug. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak úgy volt neki kényelmes.
2015. aug. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!