Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire van így esélyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van így esélyem lányoknál?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy olyan dolgok érdekelnek, amire azt szokták mondani, hogy biszexualitásra utal, de én nem vagyok se bi, se meleg, egyáltalán. Tudom hogy sokaknak nem jön be ez, de vajon van olyan aki nem szörnyedne el tőle? Ha igen, akkor kikre jellemző ez általában és mitől függ? Nem akarok itt párt keresni, csak pusztán kíváncsi vagyok, hogy mit csinálok rosszul

2022. febr. 2. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan mire vágysz?
2022. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak a lényeget nem írtad ki!


Nem lenne rossz tudni, hogy mire is gondolt a költő🤨

2022. febr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mire gondoltál? Bejön a fordított szerep?
2022. febr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem lenne gond, ha az érdeklődőknek privátban írnám meg? Nem akarom hogy mindenki lássa, mert azért kényes téma
2022. febr. 3. 16:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lenne gond.
2022. febr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!