Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha már többen kérdezték tőlem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már többen kérdezték tőlem hogy van e barátnőm akkor lehet esélyem a lányoknál?

Figyelt kérdés
Én ilyenkor mindig csodálkozom, hogy kinézik belőlem hogy van barátnőm. Valamiért midnig azt érzem hogy nekem nem lehet barátnőm, leginkább a visszahúzódó viselkedésem miatt. Amikor ilyet kérdeznek tőlem mindig ledöbbenek, de örülök hogy kinézik belőlem hogy lehetne.
2021. márc. 19. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Már miért ne lehetne barátnőd? Erről a bolygóról származol, nem? A lényeg hogy vedd természetesnek a csajozást, a drukk, izgalom csak izgalmasabbá teszi a csajozást. Lehet magad sem hiszed, de tök jóképű vagy töki, és csak egy kis önbizalom kell. Na, szóval ne csipogj, hanem lépj oda valakihez.
2021. márc. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
nem.
2021. márc. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet esélyed, ha előszeded a tökeidet és levetkőzöd a gátlásaidat, önbizalomhiányodat ÉS kezdeményezel. A nélkül meg nem, egyik nő sem fog leteperni.
2021. márc. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt mi most honnan tudjuk? Attól függ, hogy ki kérdezte és milyen kontextusban. Mert még ha korodbeli csaj is kérdezte, simán lehet, hogy szivatásból vagy kíváncsiságból, hogy egy magadfajta lúzernek vajon van-e barátnője.


Voltam már rengeteg ilyennek fültanúja (a nevek szabadon választottak):

Kitti: Balázs, van barátnőd?

Balázs: Igen, van.

Józsi: Na persze, a jobbkezed otthon...

Balázs: Tényleg van.

Józsi: Mutass róla képet.

(Balázs mutat közös képet)

Kitti: Nem is csúnya.

Józsi: Dugtatok már?

Balázs (elpirulva): Igen...

Kitti: Csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy nem tudok bepasizni...

Józsi: Fél éve még veled akart összejönni a Balázs, elszalasztottad.

Kitti: Fúj! Dehogy kéne, de pont ez az, hogy még egy ilyen kis izének is van nője, nekem meg nincs pasim.

Józsi: Na jó, leszek én a pasid.

Kitti: Te se jössz be.

Józsi: Akkor ki jön be az osztályból?

Kitti: Az osztályból senki.

Józsi: Hát ha ennyire válogatsz.

Kitti: Nem válogatok, de azért akárkivel nem jövök össze.

Józsi: Tudjuk, a Ryan Gosling a kedvenced.

Kitti: De ez nem jelenti, hogy csak az olyan pasik jönnek be. Például az évfolyamtársunk az Ádám tökre bejön, csak annak is van barátnője. Meg a múltkor, tudod még a nyáron láttuk azt a tetovált srácot a villamoson fekete Vans cipőben. Na az is jó pasi volt.

Józsi: Ennyi?

Kitti: Nem elég? Nem tehetek róla, hogy Magyarországon nincsenek jó pasik.


Ez a tipikus női igényszint, amit az online társkeresők és az Instagram a csillagos egekbe repített.

2021. márc. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!