Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok már úgy , hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy , hogy nagyon nem jött be a csaj de valami érthetetlen okból szexuálisan mégis vonzott?

Figyelt kérdés
Megdugtátok vagy mi lett?

2022. febr. 5. 07:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen. Meg.
2022. febr. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer igen, de már megbántam.
2022. febr. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Másfél évig voltunk együtt.
2022. febr. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Van egy ilyen "barátnőm". Se nem vonz (mondjuk én sem tetszek neki), se sok közös téma vagy érdeklődés de iszonyatosan jókat szexelünk. Érdekes, hogy szexuálisan mennyire passzolunk és sehogyan máshogy
2022. febr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten sokszor. Nem tetszik a külseje sem, mégis a kisugárzás miatt nagyon vonzó lett számomra. És ha még a kémia is működik, na egy ilyen csajjal százszor jobb lesz a szex, mint álmaim szőke, csinos, nagymellű nőjével, aki amúgy full rideg. Pont emiatt van már egy ilyen elméletem, hogy a kisugárzás és a kémia százszor fontosabb, mint a külső, ettől függ a kölcsönös vonzalom, ami az igazi szerelemhez kell.
2022. febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. febr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

Barátság volt extrákkal az exem mellett. Megadta szexuálisan azt, amit az akkori párom nem.

Viszont nagyon nem jött be, de izgatott.

2022. febr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
Volt ilyen, de mivel kollegina volt, nem merültem bele mélyebben.
2022. febr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Oldfire ***** válasza:
A kènyszer nagy úr......
2022. febr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!