Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt, hogy olyan vonzott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, hogy olyan vonzott téged valaki, akinek "nem lett volna szabad" vagy erthetetlen volt a dolog? Mi lett végül?

Figyelt kérdés

Nekem van egy srác, akivel régen jóban voltunk. De megharagudtunk egymásra. Mégis a harag mellett azt érzem, bár gerincre vagna...

Vagy régen az exem legjobb baratja is vonzott

L26



2022. jan. 30. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Gerincre vágna???

Heeee?

És te vagy 26L

Nem inákk 20F álmodozó?

2022. jan. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
#1 Én már többször hallottam ezt nő szájából, nem tudom miért annyira hihetetlen ez.
2022. jan. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Igen, egy munkatársam, akivel viszonyom volt régen. Neki párja van, nekem vőlegényem. Beszéltünk már erről, viszont elsősorban mivel párom van, nem szeretném megcsalni, másodsorban, neki kapcsolata van, sose gázolnék bele.
2022. jan. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is tetszik egy nő, de párja van, így nem lenne szabad. Bevallani meg nem merem neki
2022. jan. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Mindenkinek van ilyen. A tetszés nem egyenlő feltétlenül a szexuális preferenciákkal.
2022. jan. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem olyan már mindenkivel előfordult, hogy olyan vonzotta akinek nem lett volna szabad.

A másik, hogy érthetetlen, az már nem annyira gyakori.

Én is vonzódtam már házas/kapcsolatban lévő ismerőshöz, munkatárshoz...És olyan férfihez is, szexuálisan, de valami elképesztően, még az után is, mikor a természete, viselkedése alapján ez egyáltalán nem volt normálisnak mondható.

2022. jan. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Férfiaknál ez gyakoribb, de félvárról vesszük ezt, kicsapjuk kétszer és levan tudva a nagy vágy.

A nőknél....a nőknél ez átmegy egy undorító, felháborító, megbotránkoztató stílusba, titokban dugajtják magukat a férjük testvérével, bátyjával, öccsével, az apjuk legjobb barátjával vagy az apjuk legközelebbi testvérével, vagy az anyjuk paisjaval, sőt egyesek nők a saját verszerinti apjukkal is kefélnek, mondván az összes opcióra amit felsoroltam "de hát nem bírtam, ezt a késztetést, ezt a vágyat, ezt a vonzódást"....persze hagyjuk már, hagyjuk már...pffffffff.....nők....

2022. jan. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak veled nem, igaz, #7?
2022. jan. 31. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt nekem is ilyen vonzódásom. Nálam az ilyesmi kb. 2 évig szokott tartani, már csak lelkileg, utána elhalványul, és elmúlik az érzés, de addig nagyon rossz lelki állapotban vagyok.
2022. jan. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is van ilyen...

Es teljesen erthetlenul allok a dolog elott, mert egyebkent egyaltalan nem kedvelem es gyanitom o sem kevesbe ruhell engem.

A sogoromrol van szo. Vagyis a ferjem tesojarol.

Isten tudja miert van ez igy...

Evek ota.

Nyilvan nem fogom vele megdugatni magam, mert ez amugyis eleg lehetetlen dolog lenne, de ha mar ilyesmi dolog fennall, akkor miert pont a sogorom, akit raadasul nem is kedvelek, es amugy annyira nem is fullextras...

De nekem beutott ez a dolog es ez van, kesz.

Fadz

2022. jan. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!