Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti hogy viszonyultok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy viszonyultok ehhez?

Figyelt kérdés

Exemmel, amikor együtt voltam és a kapcsolat viszonylag elején voltunk és elkezdtünk szexelni, akkor volt itthon óvszer, még régebbről (előző barátnő miatt), de azt mondta, hogy újat kell vennem, mert nem szexel velem olyan óvszerrel, amit nem azért vettem, hogy vele szexeljek.


Lányok ti ehhez hogy viszonyultok? Ő volt a fura?


Nem tudom, hogy a mostanit a következő lánynál használhatom-e, vagy ha lesz barátnőm akkor a szeme láttára kell-e új csomagot vennem.


2022. febr. 6. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez beteges. Normális ember nem akad ki ilyenen.
2022. febr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális ember tényleg nem akard ki ilyenen, viszont tényleg érdemes újat venni. Ha régebbi pár miatt van, akkor az a csomag már nem annyira új, és az óvszernek is van "szavatossági ideje" tehát egy idő után, még ha nem is bontotta ki, nem fog többet használni, mintha mézzel dörgölnéd be előtte a péniszedet.
2022. febr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2. 3-4 éves szavatossági idejük van az óvszereknek 😬
2022. febr. 6. 20:36
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
"Exemmel, amikor ..." Nem tudom mennyi ideje volt ez, de, hogy te még ezen rágodsz az számomra sokkal meglepöbb. Értem, hogy takarékos ember vagy, de ennyire????? A hölgy vélhetöen elvárta, hogy az együttlétetek közben lehetöleg semmi se emlékeztessen az elödjére. Lehet, hogy picit tulzás, de elfogadhato.
2022. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
3 hidd el, ismerősi tapasztalat...fele annyi se.... Egyébként pedig nem tudom, mennyi ideje volt az a bizonyos ex. Szóval így, hogy nem tudok túl sok infót, nehéz bármi hasznosat mondani.
2022. febr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak az exed agymenése volt!

A lényeg h volt nálad óvszer, és h nem járt le.

Az nem m1 h kinek vagy mikor vetted? 🤷‍♀️

L

2022. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Hány ilyen lány van.... Hogy neki te készítsd a kaját, ne más...

Baszki, amúgy minek óvszer egy komoly kapcsolatba??? Minek szexelnél vele úgy mint egy k. u. r. v. ával???

2022. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7. Jogos
2022. febr. 6. 21:59
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8 baromira nem jogos

7 gondolom akkor nem hallottál a nemi úton terjedő betegségekről, meg arról, hogy védekezés nélkül becsúszhat a gyerek. Nagyon éretlenül gondolkodsz, és rossz tanácsokat adsz másnak. Jobb lett volna, ha ki se írod ezt.

2022. febr. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9. Nyugi vicceltem :))
2022. febr. 7. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!