Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti hogyan viszonyultok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csabeszkusz99 kérdése:

Lányok, ti hogyan viszonyultok ehhez a mérethez? Többi lent!

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez a téma már lerágott csont, de azért csak megkérdezem! Nem hazudok össze-vissza, a péniszem 14 cm hosszú, 5 cm vastag. Ti egy ilyen mérethez hogyan álltok hozzá? Például ha most oda kerülnétek egy sráccal, hogy csináljátok és a nadrágját letolva ilyen méret fogadna akkor mire gondolnátok?

2017. júl. 23. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:

A hossza jó. De nekem ez túl vastag lenne .. Be se férne. Max 3 cm vastagság az ami befér.

23 N

2017. júl. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Semmire nem gondolnék. Ha már eljutottam az ágyig a sráccal, akkor valószínű tetszik, megfogott benne valami, és akkor az is tetszene, ami a nadrágjában van. Nem ezen múlna a dolog.
2017. júl. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Tökéletes méret. Partneremé kb ekkora, imádom. Hosszabb nem kellene, ez ideális, jól lehet vele vadulni. :)
2017. júl. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kicsi,elő se vedd!!
2017. júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
A hossza átlagos, az 5 centi meg kifejezetten vaskos. Aki meg azt állítja, hogy neki max 3 centi megy be, az gondban van mert az átlag az 3,6 cm. 3 centis jellemzően a 11 éveseknek van...
2017. júl. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4-es, légyszíves kicsit bővebben fejtsd ki, hogy miért ne... nem tudnál tőle kielégülni?
2017. júl. 23. 20:08
 7/8 anonim ***** válasza:
1. es. Az enyém 17/5 és még nem volt olyan hogy nem fért be.
2017. júl. 24. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1#......A hossza jó. De nekem ez túl vastag lenne .. Be se férne. Max 3 cm vastagság az ami befér.

23 N

Nem értem hogy lehet 3 cm vastag egy f....., nem fer be nagyobb , ez hihetetlen.

Biztos hogy 23 vagy?

2017. júl. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!