Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondolnatok arról a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnatok arról a srácrol, akinek 18 évesen 28 éves nője van?

Figyelt kérdés
Oszttarsamrol van szó. Szülei atomgazdagok, a srác jóképű tipikus menő gyerek és egy tőle kb 10 évvel idősebb csaja van, hozza viszi, járnak wellnessbe, luxus szállodákba stb. Mindenki mondja a fiuk közül, hogy hu ez milyen menő, de szerintem, meg a többi lány szerint kicsit fura, mit tudnak adni egymásnak? Ja és nem féltékenységből, csak egyszerűen szerintünk nem normális ekkora korkülönbség.
2022. febr. 7. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Ahol pénz van a legtöbb kapu kitárul.
2022. febr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy csak a saját maga és a barátnője véleménye számít a kapcsolatukról.
2022. febr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, az ő dolguk...
2022. febr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés
2022. febr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

De normális ha szeretik egymást.

AZ a nem normális hogy te akarod megszabni hogy ki kivel feküdjön le.

Inkább írígy vagy rájuk.

2022. febr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmit, mi közöm hozzá? Ha valaki "pénzes" akkor benne van a pakliban hogy a nője csak a zsozsót látja benne akár vele egykorú, akár fiatalabb, akár idősebb nála. Ettől még az ő dolguk, te se dumálj bele mások életébe.
2022. febr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Minden srác MILF-ezne 18 évesen, ha lenne rá lóvé.
2022. febr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sok mindenen múlik mennyire lessz tartós, de jobban megtanulja a barátotok a szexet mint ti :)

Én is 18 vagyok és nemrég ért véget egy rövidebb kapcsolatom egy 38 évessel. Pár hónapig tartott csak sajnos férjnél volt, de minden percét élveztem.

2022. febr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

28 éves nő a legjobb korban van. Szép, fiatal, de már tapasztalt, és jó eséllyel tudja, hogyan kell élni. Egy ilyen kapcsolat sok örömöt rejt, főleg, ha a fiú fel tud nőni hozzá és a lány megértő a fiú értelenségével szemben. Mind a ketten fiatal felnőttek, de pont az a 10 év van köztük, amikor a legtöbbet fejlődik a jellemünk.


Hosszú távon jelenthet már gondot az eltérő élethelyzet. Egy idő után az ember szeret megállapodni, amikor már a fesztiválok, utazások kevesebb örömet jelentenek, esetleg több kényelemre vágyik az ember. Idővel előkerül a gyerekkérdés is. Ezek okozhatnak gondot. Az ember aki a munka világában él, sokszor nehzen érzi át egy egyetemista napi gondjait, leki bajait, ahogy távolodik az egyetem úgy tűnnek kisebbnek az adott helyzetben komoly gondot okozó helyzetek. Éppen ezért azt gondolom, hogy nehéz lesz a kapcsolatot hosszú távon fenntartani, de ameddig boldogok élvezzék ki! Ami a legfontosabb, hogy a kívülállóknak ebbe nem sok beleszólása van. A kérdésre a válasz: szerintem is menő.

2022. febr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%
Szakítás lesz a vége. Ez törvényszerűen be fog következni.
2022. febr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!