Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most miért rázott le, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért rázott le, amikor jó volt a szex?

Figyelt kérdés
A baráti társaságunkból szoktam az egyik csajjal szexelni, nem sűrűn 3-4 hetente. Ő közbe szokott minden héten írni, hogy ráérek-e, de mindig volt más dolgom. Egyszercsak kitalálta, hogy neki ennyi nemelég, és mivel ő nem szexelt mással, csak velem, jó lenne ha sűrűbben lennének az együttlétek. Nem tudok rá több időt szakítani, meg én kavarok mással is. Mondta hogy ez nem gond, de akkor többet nem szeretne velem találkozni, mert neki ez így nem fér bele, hogy egyik nap ezzel, a másik nap azzal vagyok... Azt hittem csak viccel, meg hisztizik, de hiába írok neki privátba már hónapok óta, nem válaszol. Ha közös társaságba vagyunk, akkor úgy viselkedik mintha soha semmi sem történt volna köztünk. 26/F
máj. 12. 16:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Elmagyarázta, akkor mit nem értesz rajta? Elmondta, hogy neki ez így nem fér bele, hogy mást is dugsz rajta kívül. Akkor? Mi a kérdés?

27N

máj. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem elég világos számodra abban, hogy nem szeretne veled lenni abban az esetben, ha te mással is dugsz, vele pedig nem eleget? Elmondta, te tudomásul vetted, ennyi.
máj. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
58%
Fiatal vagy baszki, nem vagy képes naponta 2-3szor szexelni? Kamuzd azt hogy mással nem csinálod aztán dugjad meg szopassad meg gyakrabban, mint 3 hetente. Nem tudom mi olyan k*rva bonyolult ebben. Bár ezt már lehet buktad, majd legközelebb okosabb leszel.
máj. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
De nem értem ezt hogy gondolta, hogy csak vele kavarjak. Nekem úgy tűnt, hogy élvezi velem a szexet, mondta is mindig hogy tök jó volt. Erre meg behisztizett, hogy nem csak ő van nekem. Most meg teljesen semmibe vesz, hiába próbálkozok nála.
máj. 12. 16:38
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
#5: az hogy élvezi a szexet veled, semmit nem jelent. Attól még láthatóan zavarja az, hogy mást is dugsz. Mit nem értesz rajta?
máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük az elején, hogy csak szex. Most akkor fél év alatt mi változott? Belémesett azért zavarja?
máj. 12. 16:42
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, de valószínüleg inkább csak szimplán zavarja, hogy mást is dugsz. Ilyen egyszerű. Ha nekem volt szexkapcsolatom, én sem szerettem ha mást dug rajtam kívül. Maga a tudat, hogy előttem mást dugott…
máj. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
#lKiválasztod az első számú potyapuncit, azzal mehet gumi nélkül, megszakításosan ha nem szed semmit. A többinél meg gumit húzol. Legalábbis szerintem így fer, és így nem is zavarhatja őket hogy másokkal is csinálod mert védelezel.
máj. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
9-es válaszolónak: mindegyiknél gumit húzok
máj. 12. 16:54
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Na ő döntött. Ha nem lesz az egyedüli, akkor dob. Hát selejtezve lettél. 41f
máj. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!