Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tudnék tenni ha barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni ha barátom rám akarja erőltetni a leggings fétisét és emiatt nagy köztünk a feszültség?

Figyelt kérdés
2022. febr. 7. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
mitől akkora nagy dolog ez?
2022. febr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Mi ebben a nehézség?
2022. febr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mit akar rád erőltetni? Hogy hordjál leggingset? Vagy szexhez vedd fel? Vagy rá is akar élvezni?
2022. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Gondolom vagy belemenni, vagy elutasítani.
2022. febr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi olyasmibe nem érdemes belemenni, ami taszít téged.
2022. febr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Elképesztő,hogy mit nem merészelnek egyesek!Kérésre egy legginset felvenni?

Nehogy megengedd neki?Mit képzel?Egy ilyen sorsdöntő ,jövőt veszélyeztető igénynek eleget tenni!!!

Mi lesz veled,ha felveszed?Erre nem gondolt?

Nem is értem hogy némelyeknek mekkora igenyeik vannak!

Legginset?

Atyaúristen!!

2022. febr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatjuk mit kért a srác. Van olyan aki hordani szeretné, valaki meg ráélvezni. Valaki csak gyönyörködni benne. Mondjuk ha cska annyit kér hogy vegye fel néha, azt tényleg nem értem mi benne a pláne, mert manapság már sztem a lányok 99.99% hord leggingset, ha nem is mindennap, de rendszeresen.
2022. febr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Küldj már képet kérlek
2022. febr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Amit minden esetben tenni szoktak ha "nagy a feszültség" és valaki önző módon mindenáron ki akar követelni, rád erőltetni valamit ami neked nincs ínyedre... Szerintem tudod a választ.
2022. febr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!